X
X

83.Bölüm

2 Mayıs 2014
Kanal D’nin sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya”, bu akşam da kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Çiğdem bir süreliğine İzmir’e gidiyor. Bunu duyan Vasfiye’ye ise hiç vakit kaybetmeden Timur’a çeşitli yollarla kur yapmaya başlıyor.

Skandal sergi sonrası Çiğdem Hanım bir süreliğine İzmir’e gider. Bunu duyan Vasfiye’ye ise gün doğar. Hiç vakit kaybetmeden evin hanımının yerini kapan Vasfiye, birbirinden lezzetli yemekler ve hamaratlığı ile Timur’u tavlamaya çalışır.

Deniz’in sokaklarda sabahlamasına, zor şartlarda çalışmasına dayanamayan Rıza, nişanlısına jest olarak karavan alır. Deniz’in artık sette özel bir karavanı vardır. Ancak bunu duyan Kocabaşlar kıskanır ve karavana ortak çıkarlar. Önce Belgrat Ormanları’na karavan ile giden Kocabaşlar işi abartır, her gün boğazda ayrı bir mekanda çay keyfine çıkarlar.

Yeni sezonda iyi bir diziden teklif alan Emir ve Çağatay bunu Tufan’a söyleyemezler. Tazminat ödememek için diziden kendilerini Tufan’a attırmaya çalışırlar.

Bünyamin ve Zerrin ise, iş kurma girişimlerine köfte ekmek ile devam ederler. Onlara işsiz güçsüz olan Selahattin de ortak olur.

Orçun’un ise libodosu ile başı derttedir. Aynı gün yarım saat ara ile 4 kıza randevu veren Orçun, Bora’dan yardım ister.

Gece geç saatte kadar Timur’a yemek yapıp ortalığı temizleyen Vasfiye, akşam Servet’te kalmak ister. Ancak Servet’in onu ahlaksızlıkla suçlaması ikilinin arasını açar ve kavga ederler. Eve de gidemeyen Vasfiye geceyi Timurlar da geçirmek zorunda kalır. Azgın Vasfiye ile aynı evde kalan Timur büyük bir tehlike ile karşı karşıya gelirken, karavan macerası ise büyük bir felaket ile sonuçlanır.  

BÖLÜMLER