Skip to main content
 
86.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

86.Bölüm

86.Bölüm

86.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Artık nişan için geri sayım başlamıştır. Son hazırlıklar tamamlanırken beklenen ilk kriz, yüzükleri kimin takacağı konusunda çıkar.
Artık nişan için geri sayım başlamıştır. Son hazırlıklar tamamlanırken beklenen ilk kriz, yüzükleri kimin takacağı konusunda çıkar.

Kanal D’nin sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya”, Cuma akşamı sezon finali bölümü ile ekrana geliyor.

Artık nişan için geri sayım başlamıştır. Son hazırlıklar tamamlanırken beklenen ilk kriz, yüzükleri kimin takacağı konusunda çıkar. Kocabaşlar Vasfiye’ye, Alsancaklar da Afife’ye söz vermişlerdir. İki aile de adaylarını geri çekmezken, yaşlı kadınlar arasında da büyük çekişme yaşanır.  Fakat asıl büyük kriz nişan günü Emir, Rıza ve Bora’nın, biletlerini çok önceden aldıkları maç ile çakışması ile yaşanır.  Rıza, Bora ile Emir’i maçtan vazgeçirmeye çalışır. Ancak ikili, Rıza’ya fırsat vermez ve mekanlar birbirine yakın olduğu için bir son dakika planı hazırlarlar. Nursel ile Zerrin’i nişana istemeyen Gülistan, bu işe diplomatik bir çözüm bulur. Nursel’in davetiyesini ulaştırması için Zerrin’e verir. Servet’in ise, aklı fikri nişanın yapılacağı yeri kırklamaktadır. Gece gizlice Asiye’yi de alır. Çamaşır suyu ile Bizans kalıntıları dahil her yeri silmeye kaçar. Ancak onları orada kötü bir sürpriz beklemektedir. Aile fotoğrafına bile çağırılmayan Selahattin çok içerlemiştir. Artık kimsenin kendisini sevmediğini düşündüğü için büyük bulanıma girer. Durumu fark eden Orçun babasının intihara eğilimli olduğuna kimseyi inandıramaz.

Nişan günün ilk krizi ise Afife’den patlak verir. Ardından Rıza, Emir ve Bora’nın bir görünüp bir kaybolması Deniz’i fena şüphelendirir. Vasfiye’nin lanetine inanan Deniz, yüzükleri onun takmasını hiç mi hiç istemez. Maç çıkışı kalabalığa yakalanan Emir ve Bora’nın serseriler tarafından yollarının kesilip, nişan yüzüklerini çalması Deniz’i iyice çileden çıkartır.  Tam bununla atlattıklarını düşünürlerken Nursel ve Zerrin’in de nişana son dakika katılımı ile işler iyice karışır.

Yüzük krizi çözülemeden alkol sınırını aşan Nursel ile Zerrin birbirine girer.
Evden ise Defne ile ilgili beklenmedik bir haber gelir. Tüm bu aksiliklere rağmen nişan kaldığı yerden devam edecek ve sonunda yüzükler takılacak mıdır?       

06.06.2014 Cuma 17:37   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar