X
X

Lorenzo Lamas, "Yalan Dünya"da!

09.05.2012 Wednesday 12:22 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Dünyaca ünlü oyuncu Lorenzo Lamas, Yalan Dünya'ya konuk oldu.

Pamela Anderson’dan sonra, "Şahin Tepesi" ve "Cesur ve Güzel" dizilerinin ünlü oyuncusu Lorenzo Lamas da "Yalan Dünya"ya konuk oldu.

Kanal D’nin milyonları ekran başına kilitleyen, sevilen komedi dizisi "Yalan Dünya"ya, dünyaca ünlü oyuncu Lorenzo Lamas konuk oyuncu oldu. Ünlü aktörün rol aldığı bölüm, 11 Mayıs Cuma günü ekrana gelecek.
 
Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen ve ekrana geldiği günler milyonları ekran başına kilitleyen komedi dizisi "Yalan Dünya", Pamela Anderson’dan sonra, bir başka Hollywood yıldızını daha ağırlıyor. 80’li yıllarda önce "Grease" filmi ile ünlenen, ardından "Şahin Tepesi" ve "Cesur ve Güzel" adlı dizilerdeki rolleriyle dünyaca üne kavuşan Lorenzo Lamas, "Yalan Dünya"ya konuk oldu.
 
Halen, Amerika’da devam eden "Cesur ve Güzel" dizisinde itfaiyeci Tom karakterini canlandıran Lamas, "Yalan Dünya"nın bu Cuma ekrana gelecek bölümünde konuk oyuncu olarak rol aldı. Dizinin setinde, sempatik tavırları ile enerjini ortaya koyan ve herkesle tanışıp kısa sürede kaynaşan Lamas, stüdyo ve set ekibine ise hayran kaldı. 1,5 saat süren çekimlerde Sarp Apak ve Nihal Yalçın ile sık sık şakalaşan ünlü oyuncu, dizide de kendisini canlandırdı. Esprili diyaloglarla izleyicilerin karşısına çıkacak olan Lamas, Türkçe repliği ile de, hem "Yalan Dünya" tiryakilerini, hem de hayranlarını şaşırtacak.