X
X

"Orçun çok tatlısın"

08.03.2012 Thursday 09:50 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Pamela Anderson'la Orçun arasında müthiş diyalog!

Kanal D’nin milyonları ekran başına kilitleyen, sevilen komedi dizisi "Yalan Dünya"ya, Hollywood starı Pamela Anderson’ın konuk oyuncu olarak katıldığı bölüm, yarın akşam (9 Mart Cuma) ekrana geliyor. Dizide kendisini canlandıracak olan ve Orçun’la Türkçe bir de repliği bulunan seksi oyuncu, ona "Orçun çok tatlısın" diyerek iltifatta bulunacak.

 
Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı, başrollerini ise; Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan,Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü’nün paylaştıkları dizinin, yarın akşam ekrana gelecek bölümünde Kanal D izleyicilerini, Pamela Anderson sürprizi bekliyor.
 
Pamela Anderson ile Orçun arasında geçecek diyalogların büyük bir merakla beklendiği bu bölümde; Hollywood’un seksi yıldızı Pamela Anderson, film festivali için İstanbul’a geliyor. Ve yolu "Yalan Kahvesi"ne düşüyor. Bora ve Emir de, herkes gibi Pamela’yı görüp onunla tanışabilmek için kafeye gidiyor. Büyük hayallerle kafeye giden ikili, orada hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşıyor. "Yalan Dünya"nın kahkaha ve sürprizlerle dolu bu bölümü, Cuma günü saat 20.00’de ekrana gelecek.