X
X

Yaprak Dökümü 157. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

112.jpg

Sedef'le bir gün yeniden bir araya gelebilme umudunu hiç kaybetmeyen Şevket, Sedef'in evlenme kararıyla yıkılmıştır.

111.jpg

Hüznünü ailesine hissettirmemek için büyük bir çaba harcayan Şevket'in, Sedef'i tamamen kaybettiğini kabullenmesi de zor olur.

110.jpg

Leyla ile Hayriye Hanım'ın görüşmeye başlamaları, Necla'nın tepkisini çekmiştir. İki kardeş arasındaki bitmeyen çekişme, Leyla'nın Ali Rıza Beyin evinde bıraktığı izle yeniden ortaya çıkar.

109.jpg

Leyla'nın gizli ziyaretini öğrenen Ali Rıza Bey'in otoritesi bir kez daha ezilip geçilmiştir.

108.jpg

Yeni evlerinde komşusu Nurten Hanım'ın maruz kaldığı şiddete tanık olan Ali Rıza Bey, böyle yaşananlara müdahale etmek için harekete geçer.

107.jpg

Hayriye Hanım ile Ali Rıza Bey'in yardım eli çaresiz bir kadına uzanacaktır.

106.jpg

Oğuz'la karşı karşıya gelen Şevket aklındaki soruların yanıtını arar. Oğuz'un karanlık hayatından kurtuluş için bulduğu çözüm ise yaklaşmakta olan tehlikeyi büyütmüştür.

105.jpg

104.jpg

103.jpg

Karnındaki bebeğini korkulardan uzakta büyütmek isteyen Leyla'nın isyanı sonunda dile gelir.

102.jpg

İhanet, Fikret'in Tahsin'e olan güvenini yıkmıştır. Tahsin'in her adımı Fikret'in içindeki kuşkuları büyütmeye devam edince, Fikret profesyonel bir yardım alması gerektiğine karar verir.

101.jpg

Oğuz çevresindeki herkesi içine çekmeye başlayan tehlikeli dünyasına bir son vermek için yola çıkar. Oysa yolun sonunda Oğuz'a yardım edebilecek hiç kimse yoktur. <br><br> <a href= "http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7017" target="_blank"><font size=3><b>Yaprak Dökümü 157. Bölüm Fragmanı için tıklayın!</b></font></a>