X
X

Yüzleşme İlk Bölüm

6 Mart 2019

Masal, 15 yıl önce umutlarını hayallerini ve gerçek adını bıraktığı Kalender Kasabası’na bambaşka bir kimlikle geri dönüyor. Kendisinden çalınan hayatının intikamını almak amacıyla ve ona bunu yapanlarla tek tek yüzleşiyor.

15 yıl önce Kalender Kasabası’nda yaşadığı olay sonrası ailesinden ve hayatından koparılan genç kızın intikam almak için geri dönmesinde en büyük destekçisi ise Zümrüt oluyor.

"Ben Masal, bir gecede hayallerimi, ailemi ve ilk aşkımı aldılar elimden. Ama ölmedim. İntikam almak için mezarımdan geri döndüm. Şimdi Gonca’yı ve her şeyi elimden alanlarla yüzleşme zamanı" sözleriyle intikam yemini eden genç kadın kasabadaki toprakları almak istiyor.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği yapan Fikret’in, iflas etmesi ise yıllar önce yurt dışına yerleşen Ömer’in tekrar kasabaya dönmesine neden oluyor. Fikret’in tüm vekaletinin Ömer’de olması, toprakları almak isteyen Masal ile Ömer’i karşı karşıya getiriyor.

Kalender Kasabası’nda pandoranın kutusu Masal’ın gelişiyle aralanıyor. Kasaba sakinleri ise şimdiye kadar hiç şahit olmadığı olaylara tanıklık ediyor.

Yüzleşme yeni bölümüyle Salı akşamı 19.45'te Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yakup, Ömer'in babasıdır

FRAGMANLAR