X
X

Yüzleşme 2. Bölüm

13 Mart 2019

Yüzleşme ilk bölümünde Masal'ın intikam almak için yanına gittiği Ufuk'un başkası tarafından vurulması ve Ömer'in cinayetin işlendiği anda Masal'ı yakalamasıyla olaylar iyice çıkmaza girer. Masal'ı bedestenden uzaklaştıran Ömer, dikkatleri üzerine çekmemek için uğraşsa da Battal, yeğeninin ölüm haberini alır almaz Ömer'in peşine düşer. Masal'ın suçsuz olduğunu bilen Ömer, bu durumdan nasıl çıkacaklarını düşünürken Masal'ın Ufuk'un yanına neden gittiğini araştırır.

Diğer yandan Songül, kızı Gonca'nın acısını ve özlemini yaşarken, Fikret ise kasabada kaybettiği ne varsa hepsini geri almak için harekete geçer. Yıllar önce kaybolan kızı Gonca'nın Masal olduğundan emin bir şekilde Masal'ın kapısını çalar. Zümrüt'ün telefonun diğer ucunda Fikret ve Masal'ın konuşmasını duyması Masal'ın babasına Gonca olduğunu itiraf etmesine engel olur. Masal, Fikret'in arazilerini almak için bir de Songül'ü ikna etmeye çalışır.

Yıllar önce Gonca'ya yapılanları itiraf eden Levent, Ömer'le bir kez daha karşı karşıya gelir. İki yakın arkadaş geçmişin sırlarının açığa çıkmasıyla kıyasıya dövüşür. 

Kalender Kasabası'nda bir anda herkesin sokaklara döküldüğünü gören Masal ve Ömer, kalabalığın bedestene gittiğini görünce Ufuk'un cesedinin bulunduğunu zanneder. Fakat ceset birileri tarafından saklanmıştır. Masal'ın anlam veremediği ve Zümrüt'ün kontrolünde olmayan olaylar zinciri Ömer'in Battal'la karşı karşıya kalmasına neden olur. Ufuk'un cesedini bulan jandarma harekete geçer ve Ömer sorguya alınır. Zümrüt'ün engellerine rağmen Ömer'in suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışır.

Ömer'in serbest bırakıldığını öğrenen Battal, Yakup ile işbirliği yaparak Ömer'in peşine adam takar. Ömer'in vurulması için emir veren Battal, son anda Ömer'i vurdurtmaktan vazgeçer. Halil'in tüm okları Ömer'e bilerek çevirdiğini öğrenen Battal, Levent'i kaçırır. Battal'ın bir diğer adamı ise garson kılığına girerek Tunç'u zehirleyen Zümrüt'ün yardımcısını yakalar. 

Yüzleşme yeni bölümüyle Salı akşamı 19.45'te Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Songül, Gonca'nın özlemine katlanamaz

FRAGMANLAR