X
X

Yüzleşme 2. Bölüm - Yüzleşme'de vurulan kim?

12.03.2019 Tuesday 11:04 (Güncellendi: 01.04.2019 - 18:30)

Yüzleşme - 12 Mart Salı yayınlanan yeni bölümünde Masal'ın intikam duygusu, Ömer'in hayatını büyük bir tehlikeye atıyor!

Yüzleşme - Ömer, Masal'ı kurtarmak isterken kendi hayatını tehlikeye atıyor!

Yüzleşme dizisi konusu

Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Merakla beklenen Yüzleşme dizisinin nerede çekildiği internette en çok arananlar arasında yer almıştı. Hikaye, Akdeniz Bölgesi'nin vazgeçilmez turizm şehri Alanya'da 'Kalender Kasabası' adı verilen hayali bir kasabada geçmektedir. Masal'ın kasabaya gelişiyle Gonca'nın yıllar önce başına gelen olay sonrasında, almak istediği intikam duygusunu anlatıyor.

Yüzleşme 1. Bölümde neler olmuştu?

Masal'ın intikam almak için öldürmeyi planladığı Ufuk'un bir başkası tarafından vurulması ve Ömer'in orada olması olayları iyice çıkmaza sürüklüyor. Yaşanan cinayetin kasabada duyulması ise fazla sürmüyor. Jandarmaların olayın peşine düşmesi herkesi harekete geçiriyor. Battal'ın hedefinde ise tek bir isim vardır, o da Ömer!

Birbirlerine düşman olan Battal ve Ömer, Zümrüt'ün planlarıyla karşı karşıya geliyor. Yeğenini Ömer'in öldürdüğünden emin olan Battal'ın gözü hiçbir şey görmüyor.

Fikret, Masal'ın kasabaya gelişiyle kaybolan kızı Gonca'yı bulduğundan artık daha da emindir ve kaybettiği her şeyi yeni baştan kazanmak için kolları sıvar. Diğer yandan Levent'in yıllar önce Gonca'nın başına gelenleri Ömer'e itiraf etmesi iki yakın arkadaşı hesaplaşmak için tekrar karşı karşıya getirir. Ömer, Gonca'nın kayboluşuyla yaşadığı acının hesabını Levent'ten sorar.

Ufuk'un ölümüyle şoka giren Masal, Ömer'in hayatını tehlikeye attığının farkındadır ve bu durum onu Ömer'le daha da yakınlaştırır. Zümrüt'ün bu yakınlaşmayı fark edip Masal'ı uyarması ise Ömer'in hayatının büyük bir tehlikeye gireceğinin habercisidir. Cinayetin ardından tüm dikkatleri üzerine çeken Masal ve Ömer, Battal'ın planlarından habersiz bir araya geliyor.

Yüzleşme yeni bölümüyle salı akşamı 19.45'te Kanal D'de

YÜZLEŞME VİDEOLARI