X
X

Yüzleşme 3. Bölüm - Masal'a kim tuzak kurdu?

19.03.2019 Tuesday 09:42 (Güncellendi: 01.04.2019 - 18:30)

Yüzleşme - 19 Mart Salı akşamı yayınlanan yeni bölümünde, Zümrüt ve Masal'ın peşindeki gizemli kişi kim ortaya çıktı mı?

Yüzleşme - Ufuk'un öldürenler, Masal'a büyük şantaj yapıyor. Peki Masal'a büyük tuzağı kimler kuruyor?

Yüzleşme 2. Bölümde neler olmuştu?

Battal'ın yeğeninin öldürülmesi Kalender Kasabası'nı ayağa kaldırmıştı. Kimsenin anlam veremediği ard arda yaşanan cinayetlerin arkasında kimlerin olduğu araştırılıyordu. Battal'ın hedefinden tek bir isim vardı. Fakat Ömer'den şüphelenen Battal, Ömer'i vurdurmaktan son anda vazgeçerek Halil'in oğlu Levent'i kaçırmıştı. Halil, bunu öğrenir öğrenmez Battal'ın peşine düşer.

Yüzleşme 2. Bölümde neler olmuştu, hatırlamak için bölümü izleyin!

Yüzleşme 2. Bölüm

Masal ve Ömer jandarmaların kendilerinden şüphelenmemesi için ellerinden geleni yapar. Zümrüt, ise olayların bu kadar karıştığını bilmezken, Ufuk'un öldürüldüğü sırada Masal'ın yanında Ömer'in olduğunu duyunca çıldırır. Masal, intikam duygusunun artık ona pişmanlık yaşattığının farkındadır ve gittikçe sevdiklerini tehlikeye attığını görür. Halil'in adamı Kenan ise Zümrüt'ün yardımcısı Şükran'ı kaçırır. Tunç'u öldürenlerle Ufuk'u öldürenlerin aynı kişiler olduğundan şüphelenen Kenan, Şükran'ın konuşması için her şeyi denemişti.

Yüzleşme 3. Bölümde neler oldu?

Masal ve Zümrüt'ü büyük bir çıkmaza girer artık herkes onlar için şüphelidir. Kurulan bu tuzağın arkasında kimlerin olduğunu araştırmaya çalışan Zümrüt artık herkesten şüphelenmeye başlar. Kenan, ard arda yaşanan ölümlerin ardından Tunç'u garson kılığına girerek zehirleyen Zümrüt'ün yardımcı Şükran'ı konuşturabildi mi? Zümrüt, Şükran'ın kayıp olduğundan ve başına gelenlerden habersizdir.

Herkesin şüpheyle baktığı Masal ve Ömer ise gün geçtikçe sırlarla örülü olaylarda birbirlerine daha da yakınlaşır. Fikret ise Zümrüt'le ilk kez karşı karşıya gelir.Fikret, Songül'ün hisseleri Battal ve Halil'e sattığını öğrenince Songül'le arasında ipler iyice gerilir. Ömer ve Fikret, hisseleri alabilmenin peşine düşer. Fikret, kaybolan kızının başına neler geldiğini bilmek ve kaybettiği her şeyi geri almak fazlasıyla hırslanır.

Öte yandan Ömer, Gonca'nın başına gelenleri öğrenme peşindedir. Tüm bu olaylar yaşanırken jandarmalar Ufuk'un kim tarafından öldürüldüğünü araştırırken Masal'ın kim olduğu da ortaya çıktı mı? 

Yüzleşme Son Bölüm İzle

 

YÜZLEŞME VİDEOLARI