X
X

‘Yüzleşme’... Duygulandıran fragman!

28.02.2019 Thursday 09:59 (Güncellendi: 01.04.2019 - 18:30)

Kanal D’nin; T Company imzalı, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği Salı günü yayınlanan, yeni dizi Yüzleşme’nin son fragmanı duygulandırdı.

Masal’ın "Yeniden başlamak için önce gitmen gerekir. Aynadaki aksini tanımayana dek. Ama kendin için değil, sevdiklerin için." sözleriyle başlayan yeni fragman izleyenlerden duygu dolu yorumlar aldı.

Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu dizi, salı akşam seyirciyle buluştu.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçen hikayenin çekimleri Alanya’da büyük bir özveriyle devam ediyor. Kadro ve hikayesiyle izleyicilerde şimdiden merak uyandıran dizi, aynı zamanda Alanya’nın tüm güzelliğini de ekrana getirdi.

Yüzleşme’nin usta ve genç oyuncuları buluşturan güçlü kadrosunda Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zeynep Eronat ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Şerif Sezer, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Derda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül yer alıyor.

Yüzleşme, Salı 19.45'te Kanal D’de!

YÜZLEŞME VİDEOLARI