Skip to main content
 

Yüzleşme’nin merakla beklenen 2. karakter tanıtımı yayınlandı!

31.01.2019 Perşembe 17:27 (Güncellendi: )

Kanal D’nin yapımını T Company’nin, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme’nin ikinci karakter tanıtımı yayınlandı.

Yüzleşme’nin merakla beklenen 2. karakter tanıtımı yayınlandı!

Senaryosunu Altuğ Küçük’ün, İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu dizinin kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Yüzleşme’nin merakla beklenen ikinci tanıtımında Levent’in ( Yiğit Kirazcı) ‘’Unutmak istediğim çok şey var; gördüklerim, görüp de değiştiremediklerim… Ben Levent Elibeyaz. Sana yapılanların sessiz şahidi, seninle kaybolan 15 yıl içinde susan, ama artık yüzleşmeye hazırım’’ dediği tanıtım sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Yüzleşme dizisi Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Derda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül gibi usta oyuncularla genç yıldızları buluşturuyor.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası'nda geçen hikâyede; Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. 

Yüzleşme, yakında Kanal D’de!

Yüzleşme Fragmanı - 2

Yüzleşme Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Yüzleşme Fragmanı - 2 yayında! Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun oynadığı, yapımını T Company'nin üstlendiği "Yüzleşme" dizisi yakında Kanal D'de!   Hemen izle