X Factor / Program / Kanal D / İzle

Kanal D - Türkiye'nin Kanalı

selector
TÜM DİZİLER
  • Şeref Meselesi
  • Benim Adım Gültepe
  • Bana Artık Hicran De
  • Kurtlar Vadisi Pusu
  • Poyraz Karayel
  • Urfalıyam Ezelden
  • Ulan İstanbul
  • Güllerin Savaşı
  • Alın Yazım
TÜM PROGRAMLAR
  • Yeni Sezon
  • Cümbür Cemaat
  • Özledim Seni
  • Şansa Davet
  • Çarkıfelek
  • 112 Acil
  • Arkadaşım Hoşgeldin
  • Beyaz Show
  • Canlı Para
  • Takip
  • Pazar Gezmesi
  • Ana Haber Bülteni
  • Abbas Güçlü ile Genç Bakış
  • Ben Bilmem Eşim Bilir
  • Baba Haber Bülteni
  • Evim Şahane
  • Günaydın
  • Magazin D
TÜM HABERLER
  • "Oyuncu Video" Yayında
    oyuncu.com, ‘oyuncu video’ portalını, kullanıcılarına sundu.
  • Ulan İstanbul tüm bölümler
  • Acı Biber oyunu iPhone'da
  • Güllerin Savaşı tüm bölümler
  • Trendy Kent ile kendi şehrini kur
GÜNÜN EN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI
TÜM VİDEOLAR
  • Ulan İstanbul
    Ortalık iyice karışıyor!
    (10.620 kez izlendi!)
  • Ulan İstanbul
    Ada ve Ferdi vedalaşıyor
    (2.932 kez izlendi!)
  • Ulan İstanbul
    Hayati yine hinlik peşinde
    (1.268 kez izlendi!)
  • Ulan İstanbul
    Ceyhunun düğün planları
    (2.354 kez izlendi!)
  • Ulan İstanbul
    Maşuka tacizciye ağzının payını veriyor
    (1.616 kez izlendi!)
  • Güllerin Savaşı
    Gülfem bu kez çok kızgın
    (8.394 kez izlendi!)
  • Güllerin Savaşı
    Yoncanın şeytani planları
    (1.234 kez izlendi!)
  • Güllerin Savaşı
    Mertin vicdan azabı
    (424 kez izlendi!)
  • Güllerin Savaşı
    Ömer, ilk kez duygularından bahsediyor.
    (811 kez izlendi!)
  • Güllerin Savaşı
    Ömer sonunda patlıyor!
    (534 kez izlendi!)
ŞEREF MESELESİ
CÜMBÜR CEMAAT
  • VİDEOLAR
  • FOTOĞRAFLAR
  • HABERLER
  • ÖZETLER
TANITIM
    • “X Factor Star Işığı”nda kim elenecek?
      Kanal D’nin sunuculuğunu Bülent Şakrak ve Kumru Kodamanoğlu’nun yaptıkları, jüri koltuklarında Sinan Akçıl, Atiye, Nigar Jamal ve Nihat Odabaşı’nın oturduğu yarışma programı “X Factor Star Işığı”nda bu akşam halk oylaması yapılacak ve eleme heyecanı yaşanacak.

      Canlı olarak ekrana gelecek programda “Genç Kızlar”, “Genç Erkekler”, “27 Yaş Üstü” ve “Grup” kategorilerinde mücadele eden 11 yarışmacıdan, yapılacak halk oylamasında en az SMS alanı programa veda edecek. 

TANITIMLAR
ÖZEL KLİPLER
X
  • Şeref Meselesi
    Yakında
  • Poyraz Karayel
    Yakında
  • Urfalıyam Ezelden
    Yakında
  • Arka Sokaklar
    Cuma
    20:00
  • Güllerin Savaşı
    Cumartesi
    20:00
  • Bana Artık Hicran De
    Pazar
    20:00
  • Ulan İstanbul
    Pazartesi
    20:00
  • Arkadaşım Hoşgeldin
    Ekim'de
  • 112 Acil
    Perşembe
    23:15
  • Küçük Ağa
    Salı
    20:00
  • Benim Adım Gültepe
    Çarşamba
    20:00
  • Kurtlar Vadisi Pusu
    Perşembe
    20:00
  • Alın Yazım
    Hafta içi
    10:00
  • Cümbür Cemaat
    Hafta içi
    13:30
  • Çarkıfelek
    Hafta içi
    17:00
  • Özledim Seni
    Hafta içi
    11:00
  • Şansa Davet
    Salı
    23:15
Yükleniyor!