Son Vurgun

Orjinal adı AMERICAN HEIST olan Son Vurgun filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Son Vurgun oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

6 milyon dolarlık bir banka soygunu. Frankie (Christensen) ve James (Brody), şiddet dolu bir suç geçmişine sahip iki kardeştir. Bir banka soygunuyla voliyi vurup, problemli geçmişlerine sünger çekme niyetindedirler.

Terkedilmiş bir depoda soygunu planlarlar. Ancak Emily’ye (Brewster) duydukları “ilgi” iki kardeş arasında gerilimi yükseltir. Plan şudur: Soygunun olacağı gün, James şehrin karşı tarafında birçok araba çalacak ve onlara patlayıcı yerleştirecektir.  Yine şehrin karşın kıyısında birkaç anarşist grup tutarak, şehirde kaos yaratmalarını isterler. Örneğin, hayvanat bahçesinden hayvanların salıverilmesi, diğer bankalara saldırı düzenlemek gibi.  Sugar (Akon) polislerle müthiş bir kovalamacaya girerken, Brooklyn’de bombalar ardı ardına patlamaya başlar. Frankie ve çetesi, yüzlerine taktıkları maskelerle bankaya girerler ve “gerçek” soygun başlar. Ancak civardaki polislerin ilgisi bankaya yoğunlaşınca, silahlı çatışma başlar. Çete bankada sıkışıp kalmıştır…

YÖNETMEN: SARIK ANDREASYAN

OYUNCU: HAYDEN CHRISTIENSEN (Takers, Star Wars: Episode II), JORDANA BREWSTER (Fast And Furious, Fast 5), ADRIEN BRODY (Pianist, Wrecked)

FİRMA: VOLTAGE, ABD 2013

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.