Vasiyet

Orjinal adı LAST WILL olan Vasiyet filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Vasiyet oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Hayden Emery (Tatum O’Neal) hayallerinin aşkı yakışıklı ve zengin bir işadamı olan Frank Emery’le (Tom Berenger.) evlenmek üzere olan bir kadındır.

Ancak Hayden’in dünyası evliliğinin hemen ardından yavaş yavaş karışmaya başlar. Frank’in erkek kardeşleri, Joseph (Patrick Muldoon) ve Virgil (Jeffrey Dean) bu evlilikten haz etmemektedir. Hatta Hayden’in “zengin avcısı” olarak nitelerler ve onunla sırf mal varlığı yüzünden evlendiğini düşünürler.

Frank’in vasiyetini mirasının tamamını Hayden’e bırakacak şekilde hazırlatması bardağı taşıran son damla olur. Joseph ve Virgil’e kalan tek şey ise miras için savaşmak olacaktır. Frank’in kalp krizi geçirerek ölmesini fırsat bilen kardeşler, Hayden’in cinayetten tutuklatır. Hatta tüm bulgular Hayden’i işaret etmektedir.

YÖNETMEN: BRENT HUFF (Treasure Raiders)

OYUNCU: TOM BERENGER (Brake, War Flowers), TATUM O’NEAL (TV Series Rescue Me), PATRICK MULDOON (Spiders, Repo), PETER COYOTE (Valparaiso), JAMES BROLIN (Love Wedding Marriage, Burlesque)

FİRMA: SPOTLIGHT, ABD 2010

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.