İnci Taneleri 11. Bölüm

18 Nisan Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 11. bölümünde Piraye ve Dilber'in karşı karşıya gelmesi Azem'i zor duruma düşürüyor! 

Sırat Sıcak, patronuna yaptığı ihanetin ortaya çıkmasıyla ağır bedeli ödüyor. Öldüresiye dövülen Sırat, Aleyna'nın da sonu olacak mı? Azem ve Cihan, Nehir’i birlikte aramaya karar verir. Gerçekten baba-oğul olabilmelerinin ve ailelerini dağıtan sırrın açığa çıkmasının tek yolu budur. Cihan da bu gerçeğin farkındadır. 

Dilber, Zahir'in ortaya çıkmasını beklerken Zahir'den gelen telefon Dilber'i alt üst ediyor. Zahir, kaçak yaşamaktan bunalınca Dilber'in karşısına çıkıyor. Piraye, Azem hakkında öğrendiklerini sindirmeye çalışır. Azem, hiç beklemediği bir anda Piraye ve Dilber'in yüzleşmesiyle şoke olur. 

Azem, hiç beklemediği bir anda Piraye ve Dilber ile yan yana gelince son zamanlarda yaşamak zorunda kaldığı her şeyi yeniden değerlendirir. Azem’in artık bir tercih yapması gerekecektir. Azem, Dilber'le yaşadığı tartışma sonrası otele geri döner. Aniden telefonuna gelen mesajla Azem büyük bir şok yaşar. Azem'e o mesajı kim attı? 

İnci Taneleri yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

 

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Kasım eczacıdır

FRAGMANLAR

KANAL D © 2024. Her Hakkı Saklıdır.