İnci Taneleri 9. Bölüm

21 Mart Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin 9. bölümünde Cihan'ın başı belaya girer ve Azem, oğlunu kurtarmak için tehlikeli planlar yapar. 

Azem, ailesini bir araya getirmek için elinden geleni yapmak için hazırdır. Artık tek çaresi iki evladına birden ulaşmaktır. Cihan isteyene kadar da onunla iletişim kurma ısrarından vazgeçecektir. Ancak Cihan’ın içine düştüğü tehlike kararını uygulamasına izin vermez. Dilber, Alişan'ı Zahir'den kaçırmak için başka bir okula yazdırmak ister. Ancak okul müdürü Dilber'e ne iş yaptığını sorunca Alişan'ın okul hayatını etkileyecek bir durum oluşur. Dilber, yalan söyleyemediği için oğlunu okula kaydını yaptıramaz. 

Cihan, Elif'le buluştuğu kafeden Sırat Sıcak'ın adamları tarafından aldırılır. Sırat, hamle yapacağını önceden bildirmiştir. Berzan, Cihan'ı alır ve büyük bir kaos başlar. Azem, Berzan'ın da yardımıyla Cihan'ı kurtarmanın bir yolunu bulur. Berzan, Cihan için Sırat Sıcak'ın gizli bir videosunu Azem'e verir. Azem bu videoyla Sırat Sıcak'ı adeta püskürtür. 

Zahir, saklandığı delikte çıkar ve Dilber'in kaldığı otele adamlarıyla baskın yapar. Dilber, Alişan’la yeni bir yaşam kurmak için elinden geleni yapsa da hiç ummadığı bir şekilde hayatı tepetaklak olur.

İnci Taneleri yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İnci Taneleri dizisini Yılmaz Erdoğan yazmıştır

FRAGMANLAR

KANAL D © 2024. Her Hakkı Saklıdır.