Skip to main content

Arka Sokaklar 359.Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 359.Bölüm'de; Ekip, bir pansiyonda yabancı uyruklu bir kadına düzenledikleri baskında patlayıcı malzemesi bulur... Kadının, kime kuryelik yaptığı bilinmemektedir.. Arka Sokaklar 359.Bölüm 27 Şubat Cuma akşamı saat 20:00'd...    Hemen İzle

Bölümler

Arka Sokaklar 358. Bölüm
Arka Sokaklar 358. Bölüm

Arka Sokaklar 358. Bölüm yayında; Arif Müdür, Rıza Baba’nın terfisini ekiple paylaşır. Tüm ekip bu terfiye çok sevinmiştir. Fakat Rıza Baba’nın yerine gelecek olan isim ekip içinde merak konusu olmuştur.


Arka Sokaklar 357. Bölüm
Arka Sokaklar 357. Bölüm

Arka Sokaklar 357. Bölüm yayında; Mesut, çarpan araba sonrasında hastaneye kaldırılır. Rıza Baba ise her şeyin bu kadar üst üste gelmesini artık kaldıramamaktadır. Mesut kendine gelmiştir ancak, sarhoş ve huysuz hali devam etmektedir. Ali ise kaza ile ilgili kendisini sorumlu tutar. Rıza Baba önderliğinde ekip, Mesut’a çarpıp kaçan kişinin kim olduğunu bulmaya çalışır.


Arka Sokaklar 356. Bölüm
Arka Sokaklar 356. Bölüm

Arka Sokaklar 356. Bölüm yayında; beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde Ekip, Suriye’li kızları fuhuş’a iten Maksut ve Selma’nın peşine düşüyor.


Arka Sokaklar 355. Bölüm
Arka Sokaklar 355. Bölüm

Arka Sokaklar 355. Bölüm yayında; Rıza Baba, Cengiz’in peşindedir. Cengiz’in Mitle ilgisi olmadığını ve karanlık işler yaptığını anlar. Ekibi yanına almadan Cengiz ile buluşmaya gider. Cengiz’in tetikçisi Mahmut ise tartışmanın en gergin anında Rıza Baba’ya nişan alır.


Özel İçerikler

Başkomiser Engin, ekibe geri dönüyor!
Başkomiser Engin, ekibe geri dönüyor!

Rıza Baba’nın yerine gelecek olan isim ekip içinde merak konusu olmuştur. Yeni amirleri, özel görev için Rusya’ya gidip dönen Engin Balkan’dır. Engin komiserin dönüşü ise ekipte büyük sevinç uyandırır.


Hüsnü'nün Başkomiser'lik hayali!
Hüsnü'nün Başkomiser'lik hayali!

Rıza Baba, yerine gelecek olan ismin en kıdemli kim ise onun olması gerektiğini söyler, fakat Mesut’un gelebilmesi ne yazık ki imkansızdır. Mesut’un sicili sabıkalı olduğundan dolayı tüm gözler Hüsnü’ye çevrilir. Önceleri Hüsnü bu görevi istemese de zamanla kendini alıştırmaya başlar.


Sevinç ve üzüntü bir arada yaşanıyor!
Sevinç ve üzüntü bir arada yaşanıyor!

Rıza Baba’nın terfisini tüm ekip çok sevinirken, tayin olacağı konusunu gündeme gelince ne yapacaklarını bilemeyerek bu duruma üzülürler.


Hastane'den müjdeli haber gelecek mi?
Hastane'den müjdeli haber gelecek mi?

Hüsnü Komiser'in oğlu Metin ile tartıştıkları sırada yere düşüp başını kaldırıma çarpan Taner komadan uyanamadığı için, savcılık Metin'i ifadeye çağırır.


Yeni Bölüme Kalan Süre

00gün :00saat :00dakika

Haberler