Skip to main content

351. Bölüm Özeti

Mesut, Sidar’ın izini bulmuştur. Serdar’ın ekibi ile birlikte karşılıklı çatışmaya girerler. Sidar’ın kardeşi Tarık’ta çatışmanın ortasında kalır. Bekir çatışmada Tarık’ı kurşunların önüne atar ve olay yerinde can verir. Sidar, Mesut’u...    Devamını oku

Bölümler

Son Bölüm
Son Bölüm

Arka Sokaklar 351. Bölüm. Mesut, Sidar’ın izini bulmuştur. Sidar’ın kardeşi Tarık’ta çatışmanın ortasında kalır. Bekir çatışmada Tarık’ı kurşunların önüne atar ve olay yerinde can verir. Sidar, Mesut’u köşeye sıkıştırır. Kardeşini öldüren Mesut’un kafasına silahı dayar.


350. Bölüm
350. Bölüm

Arka Sokaklar 350. Bölüm. İstihbarat birimleri şehir içi terör olaylarında artış bekleniyor bilgisini geçince, Ekip de iş başına koyuluyor.


349. Bölüm
349. Bölüm

Bülent ve Engin, iki uyuşturucu bağımlısı, serseri arkadaşlardır. Hayatlarında korku olamayan, önlerine gelen her şeyi yıkıp döken iki tiptir. Uyuşturucu kullanıp bir aracı kaçırırlar. Aracın sahibi polise haber verir. Araç hırsızlığı ihbarı ekibe düşer. Mesut ve Onur, Bülent ve Engin’in peşlerine düşer. Bülent ve Engin, Mesut’ları atlatmanın yolunu bulup kaçarlar.


348. Bölüm
348. Bölüm

Ekip, bir fuhuş şebekesini çökertmek için harekete geçiyor... Anna ve Elena, Bahri’nin randevuevinde çalışmaktadır. Elena hamileliğinin son zamanlarındadır ve sancı içerisindedir. Bahri pisliğin teki olduğu için, kadının rahatsızlığını umursamaz. Anna, ablasını o halde bırakıp müşteriye sunulur. Kız adamın kafasına darbe indirip polise haber verir.


Tüm bölümler

Özel İçerikler

"Önüme çıkma! Sen de, ekibin de"
"Önüme çıkma! Sen de, ekibin de"

Üst düzey yetkililer, ekibin yürüttüğü operasyonun önüne set koyuyorlar.


Ölüm Mesut'un ensesinde...
Ölüm Mesut'un ensesinde...

Sidar’ın kardeşi Tarık çatışma ortasında kalır ve olay yerinde can verir. Sidar, Mesut’u köşeye sıkıştırır. Kardeşini öldüren Mesut’un kafasına silahı dayar...


Mesut vuruldu!
Mesut vuruldu!

Bir mahallede ortalık fena karışmıştır!.. Müdahale için ekip olay yerindedir!.. Polisi vuran bir kişinin peşine Mesut ve Onur düşmüştür.. Tam yakalayacakları sırada örgüt lideri tarafından açılan ateş sonucu Mesut vurulur ve giydiği can yeleği hayatını kurtarmıştır!


Deniz fena dayak yedi!
Deniz fena dayak yedi!

Deniz ve Mesut komiser gizli bir görev için kardeş rolü oynarlar!.. Anlaşma gereği Mesut, Deniz'i döverek mekandan çıkarmalıdır; fakat, Mesut komiser kendini rolüne fazla kaptırınca, olan Deniz'e olur!


Tüm özel içerikler

Yeni Bölüme Kalan Süre

00:00:00
günsaatdakika

Haberler