Skip to main content

Erkeklerin acılı turşu suyuyla imtihanı!

“Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu bölümünde; Melis-Gökhan Aksaçlı, Açelya Güngör- Orhan Metin, Nilgün- Erdinç Çolak, Serap- Fatih Keskin çiftleri yarışacak.    Devamını oku

Bölümler

20.12.2014 / Ben Bilmem Eşim Bilir
20.12.2014 / Ben Bilmem Eşim Bilir

“Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu bölümünde; Burcu Durmaz- Çağrı Koçak, Sema Eken- Emre Şimşek, Kübra- Kerim Demir, Manolya- Berkan Otman çiftleri yarıştı. Final etabında “Ters Kadeh” oynandı ve 10 puanı kazanan çift, son model otomobilin de sahibi oldu.


21.12.2014 / Ben Bilmem Eşim Bilir
21.12.2014 / Ben Bilmem Eşim Bilir

“Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu bölümünde; Melis-Gökhan Aksaçlı, Açelya Güngör- Orhan Metin, Nilgün- Erdinç Çolak, Serap- Fatih Keskin çiftleri yarıştı. Final etabında “Bar Masası” oynandı ve 10 puanı kazanan çift, son model otomobilin de sahibi oldu.


14.12.2014 / Ben Bilmem Eşim Bilir
14.12.2014 / Ben Bilmem Eşim Bilir

“Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu bölümünde; Buse Alpay- Anıl Arslan, Esra- Gökhan Erbek, Hazine- Yunus Aparslan, Özlem Taş- Erdal Elvan çiftleri yarışacak.


13.12.2014 / Ben Bilmem Eşim Bilir
13.12.2014 / Ben Bilmem Eşim Bilir

“Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu bölümünde; Nuray Kaya- Bayram Karademir, Zeynep Yapıcıoğlu- Selçuk Aydın, Elif- Tamer Karaca, Duygu- Barış Yeşilyurt çiftleri yarışacak.


Tüm bölümler

Özel İçerikler

FBI Böyle Takip Sistemi Görmedi!
FBI Böyle Takip Sistemi Görmedi!

Melis Hanım’ın telefonuna program indirdiğini, bu sayede eşi nerede, ne yapıyor diye takip edebildiğini söylemesi tüm stüdyoda şaşkınlık yaratacak. Aşırı kıskanç olduğunu her fırsatta dile getiren yarışmacı, eşini şarkıcı Atiye’den bile kıskandığını ve her onun şarkısı çıktığında kanalı değiştirdiğini belirtecek. İlker Bey’in, Melis Hanım’ı kızdırmak için söyledikleri ise herkesi çok güldürecek!


Ne yakışıklı Bebe!
Ne yakışıklı Bebe!

Çok kıskanç olduğunu söyleyen Kübra Hanım’ın, İlker Bey’in “kıskançlıkla ilgili bir façan var mı?” sorusu üzerine anlattıkları, herkesi çok güldürecek! Yolda eşiyle yürürken kızların Kerem Bey’e laf atması üzerine sinirlenen Kübra Hanım, dayanamayıp kızların saçına yapıştığından söz edecek. Laf atan kızların daha sonra kendinden özür dilemesine ayrıca sinirlenen Kübra Hanım, anlatımıyla tüm stüdyoyu kırıp geçirecek.


Seni seviyorum aşkım ya!..
Seni seviyorum aşkım ya!..

Yunus Bey 20 yıldır "Seni seviyorum!" demediği eşi Hazine Hanım'a ilk defa Ben Bilmem Eşim Bilir'de bağırarak söyledi ve büyük alkış aldı!..


Evlilik teklifini tokatlayarak kabul ettim!
Evlilik teklifini tokatlayarak kabul ettim!

Özlem Hanım, Erdal Bey'in evlilik teklifini duyduktan sonra ona 3 kere tokat attığını söyleyince, İlker Bey yerinde duramadı ve o anları oynadı!


Tüm özel içerikler

Yeni Bölüme Kalan Süre

00:00:00
günsaatdakika

Haberler