Skip to main content

Candan Erçetin'in, Beyaz'a canlı yayında, ünlülerle cevabı

Geçen haftaki Beyaz’ın mangal başı, erkek egemen klipli cevabı, Candan Erçetin’i çok kızdırmışa benziyor!.. Cevap olarak hazırladığı klibin sonlarına doğru stüdyoyu basan Candan Erçetin, şarkısını canlı olarak Beyaz’ın yüzüne söyledi!....    Hemen İzle

Bölümler

23.01.2015 / Beyaz Show
23.01.2015 / Beyaz Show

Beyaz Show’un bu haftaki konukları “Aşk Sana Benzer” filminin oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak ve yeni albümü ile en güzel şarkılarıyla Halil Sezai oldu. Gecenin sürprizi ise Candan Erçetin oldu! Cevap niteliğindeki klibini stüdyoda canlı söyledi!


16.01.2015 / Beyaz Show
16.01.2015 / Beyaz Show

Beyaz Show’un bu haftaki konukları “Polis Akademisi: Alaturka” filmiyle Yolanthe Cabau, “Çalsın Sazlar” film ekibi Belçim Bilgin, Engin Hepileri, Caner Cindoruk, “Bana Masal Anlatma” filmiyle Cengiz Bozkurt ve Hande Doğandemir ve yeni albümü “Hoş geldin” ve en sevilen şarkılarıyla Funda Arar oldu.


09.01.2015 / Beyaz Show
09.01.2015 / Beyaz Show

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show” a bu hafta; senarist, oyuncu, yönetmen Mahsun Kırmızıgül, ‘Mucize’ filminin oyuncuları Talat Bulut, Büşra Pekin, Erdem Yener, Metin Yıldız ve türk pop müziğinin en iyi yorumcularından biri olan Göksel konuk oluyor.


26.12.2014 / Beyaz Show
26.12.2014 / Beyaz Show

Beyaz Show’un bu haftaki konukları fantezi müziğin güçlü sesi Kibariye, Yusuf Yusuf filmi ile Ali Sunal Ve Burak Satıbol, İmparator’un oğlu İdo Tatlıses ve “Bu Tarz Benim yarışmasının” birincileri olan ikiz kardeşler Aycan ve Nurcan Şencan oldu.


Tüm bölümler

Özel İçerikler

Burak Özçivit Beyaz Show'da zeybek oynadı!
Burak Özçivit Beyaz Show'da zeybek oynadı!

Burak Özçivit televizyonlarda ilk kez Beyaz Show'da zeybek oynadı!


Beyaz evleniyor mu?
Beyaz evleniyor mu?

Beyaz, kendisi hakkında gazete ve dergilerde çıkan asparagas haberlere canlı yayında cevap verdi!


Aşık olunca neler hissedersiniz?
Aşık olunca neler hissedersiniz?

Beyaz Show ekibi sokak röportajında "Aşık olunca neler hissedersiniz?" diye sordu.. İlginç ve güzel cevaplar aldı.. Özellikle röportajın sonundaki abimize Beyaz'dan özel bir alkış geldi!


Aşkın bedene etkileri!
Aşkın bedene etkileri!

Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı yazar Aşkım Kapışmak aşık olan bir kişinin hissettiklerinin bedene nasıl yansıdığını anlattı! Beyaz, Aşkım Kapışmak'ın anlattıklarını uygulamalı olarak göstermesi, seyircileri kahkahaya boğdu!


Tüm özel içerikler

Yeni Bölüme Kalan Süre

00:00:00
günsaatdakika

Haberler