X
X

6.bölüm

18 Eylül 2009

Gonca babasına gidiyor

Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları yeni dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; Gonca’nın artık babasının yanında yaşamasının daha doğru olacağını düşünen Zeynep, kızını kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor. Annesinin kendisini istemediğini düşünen Gonca da babasına gidiyor.

Zeynep, Gonca’nın artık babasının yanında yaşamasının doğru olacağını düşünmektedir. Gonca’yı babasının yanına gönderebilmek için de kızını kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Gonca, annesinin garip davranışlarına bir anlam veremez. Annesinin artık kendisini istemediğini düşünen Gonca, evden ayrılıp, babasının yanına gitmeye karar verir. Zeynep’ten böyle bir şey beklemeyen Musa, haberi duyunca tam anlamıyla bir şok yaşar.

Gonca, annesine çok öfkelidir.  Zeynep ise kızını kendinden uzaklaştırmak zorunda kaldığı için çok üzgündür. Bu arada Ayşe de Zeynep’in aniden fikrini değiştirmesinden dolayı çok gergin,  Musa ve tüm ailesi ise Gonca’nın geleceği için çok mutludurlar.

Gonca, babasının yanında gördüğü ilgi ve rahatlıktan dolayı mutludur ama annesinin kendisini, babasına göndermesini bir türlü hazmedememektedir. Gonca’nın hayatında her şey yolunda gidiyor gibidir. Zeynep için ise, Gonca’sız bir hayat ölümden beterdir. Ama kızının rahat bir hayat yaşadığını bilmek onu biraz olsun rahatlatmaktadır.

Aslında onlar için kötü günler yeni başlamıştır. Gonca ve Zeynep’in tüm hayatı gazete manşetlerine geçmiştir. Ve artık herkes, bakanın kızının ve annesinin kim olduğunu bilmektedir. Ayşe ise artık sınırlarını iyice zorlamaya başlamıştır. Zeynep’le karşı karşıya gelmeye karar veren Ayşe, Zeynep’e öyle yanlış bir soru yöneltir ki, Zeynep artık kendini tutamaz…

 

BÖLÜMLER