Skip to main content

Arka Sokaklar 360.Bölüm Fragmanı

Ekip, uyuşturucu tacirlerine muhbir vasıtasıyla ulaşmaya çalışır; fakat, operasyonlardan hep elleri boş dönerler! Ekip, içlerinde köstebek olduğundan şüphelenir! Arka Sokaklar 360. Bölüm 6 Mart Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!    Hemen İzle

Bölümler

Arka Sokaklar Son Bölüm
Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar 359. Bölüm yayında! Fuhuş Baskınına Giden Ekip, Çok Büyük Bir Patlamanın Önüne Geçiyor.


Arka Sokaklar 358. Bölüm
Arka Sokaklar 358. Bölüm

Arka Sokaklar 358. Bölüm yayında; Arif Müdür, Rıza Baba’nın terfisini ekiple paylaşır. Tüm ekip bu terfiye çok sevinmiştir. Fakat Rıza Baba’nın yerine gelecek olan isim ekip içinde merak konusu olmuştur.


Arka Sokaklar 357. Bölüm
Arka Sokaklar 357. Bölüm

Arka Sokaklar 357. Bölüm yayında; Mesut, çarpan araba sonrasında hastaneye kaldırılır. Rıza Baba ise her şeyin bu kadar üst üste gelmesini artık kaldıramamaktadır. Mesut kendine gelmiştir ancak, sarhoş ve huysuz hali devam etmektedir. Ali ise kaza ile ilgili kendisini sorumlu tutar. Rıza Baba önderliğinde ekip, Mesut’a çarpıp kaçan kişinin kim olduğunu bulmaya çalışır.


Arka Sokaklar 356. Bölüm
Arka Sokaklar 356. Bölüm

Arka Sokaklar 356. Bölüm yayında; beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde Ekip, Suriye’li kızları fuhuş’a iten Maksut ve Selma’nın peşine düşüyor.


Özel İçerikler

Ece'den yardım eli
Ece'den yardım eli

Ekip, zorla eniştesi tarafından hırsızlık yaptırılan Hülya'yı yakalıyor. Eniştesinin uyuşturucu satıcısı, ablasının da kullanıcı olduğunu öğrenen Ece, Hülya'ya yardımcı olmaya çalışıyor ve Sosyal Hizmetlere yerleştiriyor.


Ekip, çok büyük bir patlamanın önüne geçiyor!
Ekip, çok büyük bir patlamanın önüne geçiyor!

Ekip, bir pansiyonda yabancı uyruklu bir kadına düzenledikleri baskında patlayıcı malzemesi bulur... Kadının, kime kuryelik yaptığı bilinmemektedir.. Ekip, kadını çalıştıran çetenin peşine düşer.


Mesut, ekibin canını hiçe saydı!
Mesut, ekibin canını hiçe saydı!

Ekip, çete elemanı Korhan'ı yakalamak için peşine düşer. Mesut, Korhan'ın elindeki bombaya saldırmasıyla herkesi korkutur.


Deniz ve Engin arasında soğuk rüzgarlar
Deniz ve Engin arasında soğuk rüzgarlar

Deniz'in, Şener'i elinden kaçırması öğrenen Engin Komiser, Deniz'i daha dikkatli olması konuda uyarır. Engin Komiser'in kendine iyi davranmadığını düşünen Deniz'in, başına gelen aksilikler yüzünden bir türlü yıldızları barışmaz.


Yeni Bölüme Kalan Süre

00gün :00saat :00dakika

Haberler