Skip to main content

Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar 366. Bölüm yayında! Ekip, Rengin’in katillerinin ve Suna’yı sağ salim bulmanın peşine düşer.    Hemen İzle

Bölümler

Arka Sokaklar Son Bölüm
Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar 366. Bölüm yayında! Ekip, Rengin’in katillerinin ve Suna’yı sağ salim bulmanın peşine düşer.


Arka Sokaklar 365. Bölüm
Arka Sokaklar 365. Bölüm

Arka Sokaklar 365. Bölüm yayında; Murat, Harun ve Yiğit çetesindeki üç küçük çocuktur. Ekip, son zamanlarda sürekli madde krizinden kaybedilen gençler olduğundan şebekenin peşine düşer.


Arka Sokaklar 364. Bölüm
Arka Sokaklar 364. Bölüm

Arka Sokaklar 364. Bölüm yayında; Engin’in yaşadığı haberi, ekibe bomba gibi düşüyor!


Arka Sokaklar 363. Bölüm
Arka Sokaklar 363. Bölüm

Arka Sokaklar 363. Bölüm yayında; Engin, ambulansta hastaneye götürülmektedir. Deniz ise başında perişan halde ekibe haber verir. Mesut ve Hüsnü, Reşat Hocayı evinden alıp hastaneye götürürler. Haberi alan herkes hastaneye akın eder.


Özel İçerikler

Elime düştünüz amirim!
Elime düştünüz amirim!

Engin Komiser ve Deniz, iş üstündeyken bara giren bir polisi takip etmektedir. Engin Komiser bara girmek ister ama çift olmadan bara giriş yapılmamaktadır. Deniz ise sevgili rolü yaparak girebileceklerini söyler.


Ekip, fuhuş çetesinin peşinde!
Ekip, fuhuş çetesinin peşinde!

Suna’yı seni arkadaşlarımla tanıştıracağım bahanesi ile Rafet ve Larissa’nın evine götürür. Suna hiçbir şey anlamaz. Ortama ayak uydurmaya çalışır. Sonrasın da da olanlar olur. Cevdet kızına ulaşamayınca Rıza’dan yardım ister. Ekip, Rengin’in katillerinin ve Suna’yı sağ salim bulmanın peşine düşer.


Deniz'e talip çıktı!
Deniz'e talip çıktı!

Deniz'in, Yunus Polis olduğu dönemlerde tanıdığı Emre ile konuşması, ekipte dalga konusu oldu. Erken çıkmak için izin alan Deniz'in, Emre ile buluşacağını duyan Engin komiser ise bu duruma içten içe bozulmuştur.


Ekip, uyuşturucu şebekesinin peşinde!
Ekip, uyuşturucu şebekesinin peşinde!

Bahadır, küçük sahipsiz çocuklar üzerinden uyuşturucu satışı yaptırmaktadır. Murat, Harun ve Yiğit çetesindeki üç küçük çocuktur. Ekip, son zamanlarda sürekli madde krizinden kaybedilen gençler olduğundan şebekenin peşine düşer. Ekip, kardeşinin intikamını almak için küçük bir çocuğu kaçıran psikopatın peşindedir. Çocukları sağ salim bulmanın ve Bahadır’ı yakalamak için ellerinden geleni yaparlar.


Yeni Bölüme Kalan Süre

00gün :00saat :00dakika

Haberler