Skip to main content
 
Arka Sokaklar sezonu zirvede kapattı!24 Haziran

Arka Sokaklar sezonu zirvede kapattı!

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar dün akşam (23 Haziran) yayınlanan sezon finali bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi ve adını yine zirveye yazdırdı.

Arka Sokaklar'ın sezon finali olan 447. Bölümünde Suat, herkesi hüzne boğuyor!23 Haziran

Arka Sokaklar'ın sezon finali olan 447. Bölümünde Suat, herkesi hüzne boğuyor!

Arka Sokaklar'ın 23 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanan 447. Bölümünde; Suat, kendisine çarpan araba sonucunda ağır yaralanıyor! Metin evleniyor! Rıza Baba, herkesin öldü sandığı İlhan Kansu'nun yaşadığını ispatlamak için hayatını tehlikeye atıyor! Suat, yaşadığı kazadan sonra hayatta kalabilecek mi? Rıza, İlhan Kansu'nun yaşadığını ispat edebilecek mi? Arka Sokaklar'ın sezon finali olan 447. Bölümünde neler oldu?

Arka Sokaklar'ın 446. Bölümünde ekip, Rıza Baba'yı kurtarmaya çalışıyor!16 Haziran

Arka Sokaklar'ın 446. Bölümünde ekip, Rıza Baba'yı kurtarmaya çalışıyor!

Arka Sokaklar'ın 16 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanacak 446. Bölümünde; ekip, İlhan Kansu tarafından rehin alınan Rıza Babalarını kurtarma telaşına giriyor! Hüsnü, bir banka soygunun içine düşüyor! Metin'in bekarlığa veda partisinin sonu kötü bitiyor! Arka Sokaklar 446. Bölüm'de neler olacak? Arka Sokaklar'ın 447. Bölüm fragmanı yayınlanacak mı?

Arka Sokaklar'ın 445. Bölümünde Rıza Baba, İlhan Kansu'nun eline düşüyor! Arka Sokaklar 446. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?09 Haziran

Arka Sokaklar'ın 445. Bölümünde Rıza Baba, İlhan Kansu'nun eline düşüyor! Arka Sokaklar 446. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar'ın 9 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanan 445. Bölümünde; İlhan Kansu, Rıza Babaya tuzak kuruyor ve eline geçiriyor! İlhan Kansu'nun oğlu Harun yakalanıyor! Ekibimiz, 18 yaşından küçük kızları fuhuşa zorlayan çetenin peşine düşüyor! Arka Sokaklar 445. Bölüm'de neler olacak? Arka Sokaklar'ın 446. Bölüm fragmanı yayınlanacak mı?

Arka Sokaklar'ın 444. Bölümünde Rıza Baba ve ekibi İlhan Kansu'yu yakalamanın peşine düşüyor! Arka Sokaklar 445. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?02 Haziran

Arka Sokaklar'ın 444. Bölümünde Rıza Baba ve ekibi İlhan Kansu'yu yakalamanın peşine düşüyor! Arka Sokaklar 445. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar'ın 2 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanan 444. Bölümünde ekibimiz, yakalanan Gürcan'dan ve ellerine geçen günlükten çıkan delillerle büyük patron İlhan Kansu'yu yakalamak için harekete geçer! Gürcan, uyuşturucu şebekesinin ve büyük patron İlhan Kansu ile ilgili delilleri bildiğinden hayatı tehlikededir! Metin, Asiye ile evlenmeye karar veriyor! Arka Sokaklar 444. Bölüm'de neler olacak? Arka Sokaklar'ın 445. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar'ın 443. Bölümünde Hande ve Volkan, Gürcan'ın eline düşüyor! Arka Sokaklar 444. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?26 Mayıs

Arka Sokaklar'ın 443. Bölümünde Hande ve Volkan, Gürcan'ın eline düşüyor! Arka Sokaklar 444. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 26 Mayıs 2017 Cuma günü yayınlanan 443. Bölümünde kimlikleri ortaya çıkan Hande ve Volkan, Gürcan tarafından rehin alınıyor! Mesut'un gizli görevi tehlikeli bir hal alıyor! Rıza Babanın eşi Ayla'nın başı derde giriyor! Ekip, Hande ve Volkan'ı kurtarabilecek mi? Mesut, gizli görevinde deşifre mi oluyor? Ayla'nın içine düştüğü sıkıntılı durum nasıl sonuçlanacak? Arka Sokaklar 443. Bölüm'de neler oldu? Arka Sokaklar'ın 444. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar'ın 442. Bölümünde Mesut, yeraltı dünyasına sızıyor!19 Mayıs

Arka Sokaklar'ın 442. Bölümünde Mesut, yeraltı dünyasına sızıyor!

Arka Sokaklar 19 Mayıs 2017 Cuma günü yayınlanan 442. Bölümünde Mesut, uyuşturucu şebekesinin içine gizli görevle giriyor! Bülent isminde birinden herkesin aklını karıştıran çiçekler geliyor! Gizli görevle uyuşturucu şebekesine sızan Mesut'u nasıl bir tehlike bekliyor? Ekip, uyuşturucu çetesini çökertebildi mi? Ekip, operasyonda nasıl bir sürprizle karşılaştı? Çiçekler gönderen Bülent kim? Arka Sokaklar'ın 442. Bölüm'de neler oldu? Arka Sokaklar'ın 443. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar'ın 441. Bölümünde Mesut büyük pişmanlık yaşıyor! Arka Sokaklar 442. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?12 Mayıs

Arka Sokaklar'ın 441. Bölümünde Mesut büyük pişmanlık yaşıyor! Arka Sokaklar 442. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 12 Mayıs 2017 Cuma günü yayınlanan 441. Bölümünde Mesut, şehit olan arkadaşı Sedat Çakmak'ın oğlu Ufuk'un düştüğü uyuşturucu bataklığından dolayı kendini suçluyor! Hakan, annesi Nesrin'i vuran kişinin kim olduğunu öğreniyor! Nesrin'in sağlık durumu ile ilgili önemli bir gelişme oluyor! Mesut, uyuşturucu bağımlısı Ufuk'un hayatı için ne yapacak? Hakan, annesini vuran kişiyi öğrendiğinde tepkisi nasıl olacak? Nesrin sağlığına kavuşabilecek mi? Metin ve Tekin'in başları nasıl bir belaya bulaşıyor? Hüsnü, oğullarının düştüğü durumu düzeltebilecek mi?

Arka Sokaklar’a taze kan!08 Mayıs

Arka Sokaklar’a taze kan!

Kanal D’nin 11 yıldır aynı beğeni ile izlenen efsane dizisi Arka Sokaklar kadrosu, ekibe yeni dahil olacak oyuncular ile daha da genişleyecek.

Arka Sokaklar Ödüle Doymuyor! Bir Onur Ödülü Daha… 07 Mayıs

Arka Sokaklar Ödüle Doymuyor! Bir Onur Ödülü Daha…

Aydın üniversitesinin gelenekselleşen bir etkinliği var. Öğrenciler her yıl, iletişim alanının tüm dallarında en başarılı olanları seçiyorlar… Sonra bu adaylara ödüllerini bir törenle takdim ediyorlar. İşte, Aydın Üniversitesi 13’üncü İletişim Aker Ödülleri yapılan bir törenle sahiplerini buldu…

Arka Sokaklar’a "En İyi Polisiye Dizisi" Ödülü07 Mayıs

Arka Sokaklar’a "En İyi Polisiye Dizisi" Ödülü

Aydın Üniversitesi’nin iletişim alanında gerçekleştirdiği “13. İletişim Ödülleri” önceki akşam gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Kanal D ekranında 11 sezondur reyting rekorları kıran dizi Arka Sokaklar, ödül töreninde “En İyi Polisiye Dizisi” ödülüne layık görüldü.

Arka Sokaklar'ın 440. Bölümünde sevinç ve üzüntü bir arada! Arka Sokaklar 441. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?05 Mayıs

Arka Sokaklar'ın 440. Bölümünde sevinç ve üzüntü bir arada! Arka Sokaklar 441. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 5 Mayıs 2017 Cuma günü yayınlanan 440. Bölümünde Aylin ve Hakan'ın evlilik mutluluğu, kabusa dönüyor! Hüsnü, Nazike yüzünden arabasından oluyor! Genç Orkun, satın aldıkları yasa dışı silahın yanlışlıkla ateş alması sonucunda ölüyor! Aylin ve Hakan'ın balayına gittikleri sırada açılan ateş sonucu kim vuruldu? Hüsnü arabasına kavuşacak mı? Orkun'un ölümü nasıl sonuçlar doğuracak? Arka Sokaklar'ın 441. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?