X
X

Uygulamalarımız

 
Akıllı Telefon

Akıllı Telefon

Kanal D ‘nin iOS ve Android mobil uygulamaları 2011 yılında hayatımıza girerek, Dizi &Program bölümler, fragmanlar, yayın akışı ve canlı yayın gibi hizmetleri izleyicilerini ulaştırmaktadır. Push Notificationlar ile yeni girilen fragmanlar izleyicilere iletilmektedir. 

Tablet

Tablet

Kanal D ‘nin iOS ve Android tablet uygulamaları 2011 yılında hayatımıza girerek, Dizi &Program bölümler,fragmanlar, yayın akışı ve canlı yayın gibi hizmetleri izleyicilerini ulaştırmaktadır. Push Notificationlar ile yeni girilen fragmanlar izleyicilere iletilmektedir.

Smart TV

Smart TV

2014 yılında Samsung, LG, Vestel, Arçelik ve Sony platformlarında Dizi&Program bölümlerini, fragmanlarını, yayın akışını izleyicilerine ulaştırmaktadır. 

Apple TV

Apple TV

Kanal D‘nin Apple TV uygulaması 2016 yılında hayatımıza girerek, Dizi&Program bölümler, fragmanlar, yayın akışı ve canlı yayın gibi hizmetleri izleyicilerini ulaştırmaktadır.

HBB TV

HBB TV

İnternete bağlı bir Smart TV'ye genişbant üzerinden iletilen çevrimiçi hizmetlere entegre edilmesini veya bağlanmasını sağlayan yeni bir yayın standardı olan HBB TV ile Kanal D izleyicileri programa ilişkin uygulamalar ve diğer zengin bilgi hizmetleri gibi çeşitli çevrimiçi hizmetlerin tamamına sorunsuz bir şekilde doğrudan TV'den erişebilecektir.

Apple Watch

Apple Watch

Kanal D‘nin iWatch uygulaması 2015 yılında hayatımıza girerek, dizi metin özet tanıtımı, program metin özet tanıtımı ve yayın akışı ile hızlı bir şekilde watch kullanıcılarına özet veriler sunmaktadır.