X
X

Elbise kilolu yapmış

22.02.2011 Tuesday 11:17 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Yarışmacı nasıl daha iyi görünebilirdi?Ekranların en şık programı 'Bana Her Şey Yakışır da bu Pazartesi  Ayşe Türkçe yarıştı. Ayşe Hanım 28 yaşında, 163 boyunda, 50 kilo, 36 beden, Psikolog.

PROGRAMI İZLEMEK İÇİN (TIKLAYIN!)

İkinci haftanın teması nikah töreninde giyilmesi gereken en şık kıyafetti.


Ayşe Hanım da kırmızı bir elbise seçti. Elbise için 125 TL, ayakkabı için 200 TL, çanta için 120 TL ve kuaför için 100 TL, çıt çıt için 80 TL, takılar için 50 TL harcadı.


Bakalım Cengiz Abazoğlu, Ayşe Hanım için neler söylemiş:

"Ayşe Hanım'ın tercihi şarap rengi, asimetrik kesimli küçük elbise oldu. Gümüş rengi ayakkabı ve çantayla takımladığı elbisesi hem kendi vücut proporsiyonuna uygun olmadı hem de nikah törenine yakışan bir görüntü sergilemedi.

İnce telli saçlarındaki kahkül formundaki kesimle maalesef başarısız bir stil yapıldı. İlave saçları gerçekten kullanmasaydı daha iyi olurdu. Çünkü tüm moda tasarımcıları, moda dünyası her zaman belirttiği gibi doğallık en güzel görüntü şeklidir. Alışveriş esnasındaki saçlarına bir fön yapıp hafif bir makyaj yapsaydı elbiseyi biraz kotarabilirdi.

Ayşe Hanım'da elbisenin asimetrik formunda vücuduyla ilgili örtüşmeyen bir durum var. Onu fazla kilolu yapmış.  Elbisenin boyu da maalesef onu olduğundan daha kısa göstermiş. Belki bir 3-5 cm daha boyu kısa olsaydı ve renk olarak da siyah olsaydı bir parça daha iyi bir görüntü sergileyecekti."