X
X

Keşkelerle dolu bir seçim

15.03.2011 Tuesday 15:47 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Yarışmacı hangi elbiseyi seçmeliydi?Ekranların en şık programı 'Bana Her Şey Yakışır'da bu haftanın ilk günü, Sezin Yortumluk yarıştı.

Sezin Hanım 32 yaşında, 167 boyunda, 36 beden, bir firmada satış müdürü olarak çalışıyor.

Beşinci haftanın teması bir akşam yemeğinde giyilmesi gereken en şık kıyafetti. Sezin Hanım da siyah bir kıyafet tercih etti. Elbise ve kürk için 300 TL, çanta için 100 TL, kuaför için 30 TL, takı için 20 TL, ayakkabı için 50 TL harcadı.

Bakalım Cengiz Abazoğlu, Sezin Hanım için neler söylemiş:

"Sezin Hanım'ı alışveriş esnasında izlerken o kadar heyecanlandım ki hele o pembe elbiseyi giydiğinde fakat şu andaki görüntülerini üzülerek izliyorum. Çünkü gencecik harika bir vücut yanlış saç, yanlış makyaj ve yanlış seçilen elbiseyle maalesef hoş bir görüntü sergileyemedi. Elbisesi daha çok 40'lı yaşlardaki bir hanımın giyeceği klasik özellikler taşıyor. Saçlarındaki  makineyle yapılmış gereksiz şekiller ve ağır makyaj  onu olduğundan daha yaşlı göstermiş. Keşke alışveriş esnasındaki o saçlarıyla kalsaydı. Oradaki makyaj da süperdi. Pembe elbiseyi siyah ayakkabılarla takımlayıp, diğer yarışmacı arkadaşlarının karşısına geçseydi. Eminim hepsinden yüksek puan alacaktı."