X
X

10.bölüm

18 Eylül 2009

Bir Narin, üç erkek

Mustafa ve Serdar arasındaki kavgaya Harun da dahil oluyor ve Narin, üç erkeğin arasında kalıyor. Aniden bayılan Narin, kendine geldiğinde mahkemeye gitmek ister. Serdar her ne kadar buna engel olmaya çalışsa da, Narin’i ikna edemez ve Narin’in ifadesi sonucu Mustafa serbest bırakılır. Bu duruma çok sinirlenen Serdar, Narin’e sert çıkar ancak, Narin’in ailesini korumaya çalıştığını anlayamaz.
Mustafa, babasıyla Bahar arasındaki ilişkiyi Remzi sayesinde öğrenir ve Serdar’ı Güzelyurt’tan göndermesi için babasını dolaylı yoldan tehdit eder.
Asiye, Narin’in canını yakmakta kararlıdır. Ancak bu sefer Narin’de dişlerini göstermiştir. Asiye, Harun’un Narin’e olan ilgisini fark eder ve başka oyunlar oynamaya başlar.
Harun, Zeynep öğretmenle birlikte piknik organizasyonu yapar. Aslında bu pikniği Harun, Narin’le daha yakın olmak için düzenlemiştir. Onları uzaktan dürbünle izleyen Serdar, kendine bile söylemediği duygular ve kıskançlık içindedir. Piknik alanının mayınlı olduğunu ve alanın boşaltılmasını ileri sürerek onları uzaklaştırmak ister, fakat Narin buna gerek olmadığını söyler. Ve tam bu sırada bir mayın patlar.
Harun’un Narin’e diploma hediyesi vermesi, Mustafa ve Serdar arasındaki süregelen kavgaya Harun’u da dahil eder.

BÖLÜMLER