X
X

Mine'nin cevabı ne olacak?

15.10.2011 Saturday 10:54 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Mine, Timur'un teklifine ne cevap verecek?

Bir Çocuk Sevdim'in 6 bölümünde; Mine, ablasına kendisine sebepsiz yere attığı tokadın hesabını sorunca, Timur'un onunla evlenmek istediğini öğrendi. Gerçeği öğrendikten sonra deliye dönen Mine, babasının da bu teklife sıcak baktığını gördükten sonra büsbütün yıkıldı.

Turan'ın önceki gece yardım ettiği Sebahat, teşekkür için elinde bir tas aşureyle eve gelince, Turan'ın eli ayağına dolaştı.

Erdal, talihsiz bir şekilde yakalandıkları Funda'nın annesi Sevim'den özür dilemek ve niyetinin ciddi olduğunu anlatmak için bir cd hazırlayıp, evlerine bıraktı. Cd'yi izleyen Sevim, Erdal'a bir şans vererek, şartlarını sıraladı.

Diğer yandan, kurul Mine'nin de itirafıyla kararını vermiş ve Mine'nin okul hayatını sonlandırmıştı. Yükleri iyice ağırlaşan Mine'nin en büyük desteği teyzesi oldu. Süreyya, onu kimseye vermeyeceğini, bebeğine de beraber bakacaklarını söyledi; ancak, kayıpları için yaptıkları eylemde gözaltına alınınca Mine yapayalnız kaldı. Turan'ın içi kızının yalnız kalmasına el vermediği için de Mine'yi eve getirtti.

Timur, Mine'yle konuşarak, ona bebeğini babasız bir şekilde dünyaya getirmenin ve büyütmenin zor olacağını söyleyerek onunla evlenmeye ikna etmeye çalıştı ve ona üç gün mühlet verdi.

Teyzesinden destek alan Mine, onun da gözaltına alınmasıyla zor bir döneme daha girdi. Şimdi Mine'nin Timur'a cevabı ne olacak?

Bu sorunun yanıtı, Bir Çocuk Sevdim'in 21 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümünde. Sakın kaçırmayın!

Bir Çocuk Sevdim 6. bölüm fotoğraf galerisine gitmek için TIKLAYIN!