X
X

Hollywood'dan kısa kısa...

23.01.2013 Wednesday 18:37 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Yeni yılın ilk haftaları ünlüler dünyasından gelen ilginç haberlere sahne olmayı sürdürüyor.

Ünlü aktör Matthew McConaughey, yıllar yılı “Hollywood’un en gözde bekarı” listelerinde bir numarada çıkardı... Ve o gözde bekar şimdi, üçüncü kez baba oldu... Brezilyalı model Camilia ile Haziran’da evlenmiş olan McConaughey’in 4 yaşında bir oğlu ve 2 yaşında bir kızı var... Çiftin yeni bebekleri de kız.

Ünlü şarkıcı Kanye West ile birlikte olan Amerikalı TV yıldızı Kim Kardashian’ın hamile olduğu haberi geçtiğimiz hafta magazin gündemine bomba gibi düşmüştü... Atlantic City konserinde “Müziği kesin” dedikten sonra izleyiciler arasında oturan Kardashian’ı göstererek “Bebeğimin annesi için bir alkış istiyorum” diyen Kanye West’in sevgilisinin yanından bir an bile ayrılmadığı söyleniyor... Konuyla ilgili en ilginç haber de, Kanye West’in Kim Kardashian hamileyken şarkı söylemesi için özel bir stüdyo kiraladığı... Yani çiftin bebekten önce, bir rap şarkıları olacak.
İngiliz milyarder Richard Branson, yeğeni Rocknroll ve eşine düğün hediyesi olarak “uzay yolculuğu” armağan ettiğini biliyor muydunuz? Peki zengin yeğenin uzaya birlikte gideceği eşi kim biliyor musunuz? Titanic’in ünlü yıldızı Kate Winslet... The Sun’ın haberine göre; önümüzdeki yıl gerçekleşecek uzay yolculuğunun bilet ücreti 124 bin sterlin... İngiliz iş adamı Sir Richard Branson'ın en çılgın projesi olan New Mexico’daki Virgin Galactic uzay limanı, 209 milyon dolara malolmuştu... Kate Winslet’in Titanic’te yaşadıklarını bu yolculukta yaşamamasını diliyoruz.