X
X

İki sürpriz yapım

13.05.2013 Monday 12:27 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Sırada Hollywood’dan ilginizi çekeceğini umduğumuz iki süper film projesi haberi var. İkisi de sürpriz ve ikisi de gişe rekorları kırmaya aday!

Fantastik sinemanın başarılı örneklerinden Man in Black/ Siyah Giyen Adamlar serisinin 4.filminin senaryo aşamasında olduğu ve önümüzdeki yılın ilk aylarında vizyona gireceği açıklandı... Sony Pictures’ın magazin basınına duyurduğuna göre, Mortal Kombat filminin yazarı Oren Uziel’in üzerinde çalışmaya başladığı senaryonun çekimi için Will Smith ve Tommy Lee Jones ile görüşmelere başlanmış bile.
 
Ve Steven Spielberg’in yeni filmi belli oldu! Ünlü yönetmen,  bu yeni projede, Hollywood’un son dönemindeki en gözde aktörlerinden- Hangover ve Umut Işığım gibi filmlerin başarılı ismi Bradley Cooper ile çalışacak... Hollywood Reporter dergisinin haberine göre,  Amerikan Sniper adını taşıyacak olan film; 150 düşmanı öldürmüş olan bir deniz subayının hikayesini anlatıyor. Film, “American Sniper: The Autobiography of the Most Lethal Sniper” kitabından uyarlanıyor.