X
X

MTV’den sinemaya, ver coşkuyu!

22.04.2013 Monday 17:03 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Sinema dünyasının en eğlenceli ödülleri olan MTV Film ödülleri dağıtıldı.

Bir ödül nasıl “eğlenceli” olabilir, derseniz; bu törende genç izleyicilerin oy verdiği “en iyi öpüşme” ve “en sıkı tekme” ve “en kötü adam” gibi kategorilere de rastlayabilirsiniz…

 
Yönetmen Joss Whedon'un "Yenilmezler" adıyla izlediğimiz "The Avengers" filmi, müzik kanalının izleyicileri tarafından "Yılın Filmi" Ödülüne layık görülürken, filmin senaryosunu da yazan Whedon, The Avengers’ın devamının 2015'te gösterime gireceğini müjdeledi.
 
Gelelim diğer renkli kategorilerin ödüllerine… "En İyi Dövüş" ödülünü kazanan "The Avengers", ünlü oyuncusu Tom Hiddleston’a "En İyi Kötü Adam" ödülünü  getirdi… Silver Lining Playbook" filminin başrol oyuncuları Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence geceden "En İyi Erkek Oyuncu" ve "En İyi Kadın Oyuncu" ödülleriyle ayrılırken; Cooper ve Lawrence aynı zamanda "En İyi Öpücük" ödülünün de sahibi oldu. "The Hobbit" filminde Bilbo Baggins'i canlandıran Martin Freeman "En İyi Kahraman" ödülünü alırken, "Alacakaranlık" serisinin son halkasından Taylor Lautner "En İyi Üstsüz Performans" gibi, acayip bir ödülün sahibi oldu... Gece, Selena Gomez konseriyle son buldu.