X
X

Kerim'in kurtuluşu Asu'ya bağlı

09.09.2011 Friday 10:26 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

Cinayet gecesinin tanığı olan Asu, Kerim'e yardım edecek mi?

'Fatmagül'ün Suçu Ne?'de Kadir ve Ömer, Kerim’in suçsuzluğunu ispat etmek için yollar ararken, tüm deliller Kerim’in Vural’ı öldürdüğüne işaret etti. Oysa o geceye dair tüm sis perdesini ortadan kaldıracak bir tanık vardı. O gece Asu, taksi ile olay yerinin yakınından geçmekteydi. Kerim'in çıkışını, Vural'ın ise yerde ağladığını görmüştü. Kerim, Vural'ı öldürmemişti.

İşte cinayet gecesi tanıkları...

Kerim'in yok yere hapise girdiğini öğrenen Asu, Vural'ın ölümüne de üzülmüştü. Vural'ın gerçek katilinin bulunmasını isteyen Asu, Mustafa'yı aradı. O gece olay yerinin yakınından geçtiğini, Kerim'i gördüğünü söyledi. Yerde yatan Vural'ın ağladığını, Kerim'in Vural'ı öldürmediğini anlattı. Polise gidip açıklama yapmak istediğini söyleyen Asu, Mustafa'yı panikletti.


BÖLÜM VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


Asu'ya göre Kerim serbest kalırsa, Fatmagül'le Kerim yeniden birlikte olacaktı. Bu da Asu'nun işine geliyordu. Böylece Mustafa, Fatmagül'ün peşinde dolanamayacaktı. Asu'nun bakışaçısını değiştirmeye çalışan Mustafa, onu polise gitmemesi için  ikna etmek istedi. Bunun için de Mustafa, Asu'yu yeniden kazanmaya çalıştı. Genç kadına yalan söyleyip onu hala sevdiğini, onu unutamadığını söyledi. Geceyi Mustafa ile geçiren Asu, polise gitmekten vazgeçti.

Mustafa, Asu'yu ikna etmeye çalışıyor...

Ertesi gün eve gelen bir misafir, Asu'nun kafasını karıştırdı. Meltem, Mustafa'yı ziyarete gelmişti. Meltem'in bu ani ziyareti Asu'nun canını sıktı. Bakalım Asu, Mustafa'nın gerçek niyetini anlayabilecek mi?