X
X

Mustafa intikam peşine düşecek

22.04.2011 Friday 15:40 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

'Fatmagül'ün Suçu Ne?'de sürpriz gelişmeler...

Sevilen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?"de önümüzdeki hafta ilginç gelişmeler yaşanacak.

Fatmagül ve Kerimin etrafındaki tehlikeler, özellikle de Mustafa, onları her adımda birbirlerine daha yaklaştırır. gözleri önünde gerçekleşen bu yakınlaşma Mustafanın, hafızasından silinmeyecektir.. Kendi yaptıklarının ağırlığında ezilen Mustafanın öfkesi, zaman içinde Fatmagül ve Kerime karşı daha da büyür..
Aralarındaki mesafe biraz daha kısalan Fatmagül ve Kerim,  kasabadan İstanbula, Fatmagül’ün “evim” dediği Göksu’daki evlerine geri dönerler..Bundan sonrası için her ikisi de,  daha umutludur.
Eve geldiklerinde Kerimin babasından gelen yeni mektup Ebe ninenin eline geçer.. Yıllardır hiç açılmadan yırtılan bu mektuplar, Ebe nine için vicdan azabıdır ve artık  bir tercih yapmak zorundadır..   Ya Kerime verecek ve ne yazıldığı öğrenilemeyecektir, ya da Kerimden gizli açıp okunacaktır.. bu durum, Ebe nine Fatmagül arasında bir suç ortaklığına dönüşür. Mukaddes kendisinden gizlenen şeyin peşine düşer ve mektubu bulur…. Mektubu okuduktan sonra, artık yepyeni planları vardır.

Fatmagül'ün Kerim'i tercih etmesi, Mustafa'nın tüm umutlarını yerle bir etmiştir. Bu durumu  bir türlü hazmedemeyen Mustafa için artık tek yol, onlardan intikam alabilmektir.
Aylarca kandırılmış olmasının intikamını kendi yöntemiyle almak isteyen Meltem ise bu kez Fatmagül'ün karşısına ona yardımcı olmak için çıkar. Sessiz sedasız dava sürecini atlatmak isteyen Yaşaranlar için, korktukları başına gelir, gazeteler Milletvekili Turaner bey yüzünden olayı daha da büyütür.. Reşat Yaşaran kaybettiğini hissettikçe daha hırslanacaktır.
Kerimin çalıştığı yalıda işler bitmiş, Kristen çalışanlara teşekkür etmek üzere, yalının bahçesinde bir yemek düzenler. Bu yemeğe herkes eşiyle katılacaktır.. Kerim de “eşine”, bu geceye birlikte gitmelerini teklif eder..