X
X

43.bölüm

18 Eylül 2009

Genco’nun dedesi gözaltına alınıyor!

Pınar’ın şikayeti üzerine Genco’nun dedesi Haydar gözaltına alınıyor. Bu olay Genco ile Pınar’ın biraraya gelmesini de artık iyice imkansızlaştırıyor.

Necati hastanede ölüm kalım savaşı verirken, şüpheler Genco’nun dedesi Haydar üzerinde yoğunlaşır. Tibet’in tanıdıklarını devreye sokar. Haydar Haşmetlioğlu’nun Necati’nin satışa çıkardığı tüm malları satın alması şüpheleri iyice arttırır. Selin, Derin ve anneleri, Genco ve ailesine ateş püskürmektedir. Pınar ise Genco’nun dedesi hakkında suç duyurusunda bulunduğu için kendini suçlamaktadır. Çiftlik evine gelen İlke, Genco ile yakınlaşmanın yollarını arar.

Ahmet ve Özge ise yine Binnur nedeniyle kavga ederler. Gece yarısı ise polisler çiftliğin kapısına dayanır. Pınar’ın şikayeti üzerine Haydar Haşmetli karakolda gözaltına alınır. Bunu yapanın Pınar olduğunu öğrenen Özge ve Genco çok üzülürler. Haydar Haşmetli kalp hastasıdır. Ancak polis, mahkemeye kadar onu gözaltında tutmaya karar vermiştir. Genco ve Pınar’ın artık bir araya gelmesi iyice imkansızlaşmıştır. İki aile’nin arasında kan davası başlamıştır. Her iki tarafta intikam peşindedir.

BÖLÜMLER