X
X

18. Bölüm

18 Eylül 2009

Gümüş'ün bebeği tehlikede

Gümüş, Mehmet'in Derin'e karşı duygusal bir yakınlığı olmadığını öğrenince rahatlar. Ancak Mehmet'ten hala hamile olduğunu saklamaktadır. Sürekli midesi bulanır ve kusar. Mehmet bir şeylerden şüphelenir ama bir anlam veremez. Gümüş fabrikadaki kadın işçilerden birinin kızını okula göndermeyi üstlenmiştir. Fakat kızın babasının parayı aldığını, ama yine de küçük kızı okula göndermediğini öğrenince adamla konuşmaya evine gider. Buradaki konuşma tartışmaya döner ve Gümüş düşer. Emir apar topar Gümüş'ü hastaneye kaldırır.

Evlenmeye karar veren Onur ve Pınar bu kararlarını M. Fikri'ye bir türlü söyleyemezler. Sonunda Defne saklanan sırrı büyük dedesine söyler. Onur yalıya Pınar'ı istemeye gelir. M. Fikri onu bayağı terletir. Gümüş adada romantik bir gün geçirerek Mehmet'e hamile olduğunu söylemeye kara verir. Ancak yine söylemeyi başaramaz. Şeref kazdığı kuyuya kendi düşer. Zeynep'i kandırıp eve davet eder. Amacı Ahmet gelince Zeynep'i herkesin içinde küçük düşürmektir. Fakat Ahmet Şeref'in bu oyununa gelmez. Onu ve evi tamamen terk eder.

Bahar yemeğe çıktığı kişinin gazeteci Gökhan olduğunu öğrenince hiç umulmadık bir tepki verir. Derin, Mehmet ile Gümüş'ün hayatına iyice girmiştir. Derin uzun zamandır sakladığı sırrını Mehmet'e açar.

BÖLÜMLER