X
X

56.Bölüm

6 Mart 2011

Fabrikadaki pamukların tamamen yandığını öğrenen Güllü deliye döner. Yangını kimin çıkarttığı ise henüz meçhuldur. Halide ardında iz bırakmamıştır. Yangın sonrası, Güllü tefeciye olan borcunu ödeyemediği için çiftlik basılır. Tefeci ve silahlı adamlarının Güllü’ye zarar vermesine Kemal mani olabilecek midir?
Diğer yandan Halide, Güllü ve Kemal’in bir araya gelmemeleri için elinden geleni yapmaktadır. Kemal’in çiftlikte olduğunu öğrendiğinde, onları zina suçuyla yakalatmak için çiftliğe bir baskın yapar. Bu olay Kemal ve Güllü üzerindeki baskıları arttırır. İki aşığın biraraya gelmesi gittikçe imkansız hale gelmeye başlamıştır.

Güllü’nün tefeciye olan borcunu ödemek için yapacağı tek bir şey vardır; fabrikadaki hisselerinin bir bölümünü satmak. Güllü’nün hisseleri satacağını öğrenen Halide, hisseleri ele geçirmek için bir plan yapar. Ancak zaferini kutlama fırsatı bulamayacaktır. Kabak Hafızın ormanda bulduğu cesedin Halide’yle ilgisi olduğu anlaşılır. Halide cinayet suçuyla tutuklanır. Üstelik hiç ummadığı bir kişinin ihbarı yüzünden. Bundan sonra Güllü, Kemal ve Halide arasındaki tüm dengeler değişecektir.

BÖLÜMLER