X
X

Hanımın Çiftliği 37. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

110.jpg

<a href=http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7752 target=_blank>37. BÖLÜM TANITIM FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ</a> <br><br> Halide'nin, Ramazan ve Pakize'nin düğününde çıkardığı olay, her şeyi altüst etmiştir.

109.jpg

Kemal'e herkesin içinde Güllü'yü hala sevip sevmediğini soran Halide, evliliklerini kökten sarsacak bir tepkiyle karşılaşır.

108.jpg

Çiftliğe dönen Güllü, Halide'nin söylediklerinin utancı ile Kemal'e yakın olmanın verdiği mutluluk arasında gidip gelirken, Halide ve Kemal tartışmakta, evliliklerini sorgulamaktadır.

107.jpg

Kemal'in kapıyı çekip gitmesi ise Halide'yi kesin bir kararın eşiğine getirir.

106.jpg

Pakize ile Ramazan, tüm bu olup bitenden uzakta, baş başa geçirdikleri ilk gecenin ardından Güllü'nün verdiği parayı nasıl kullanacaklarını düşünmeye başlamıştır.

105.jpg

Ertesi sabah fabrikaya giden Güllü'yü ise bir sürpriz beklemektedir. Kemal onu görmeye gelmiştir. İki eski aşığın konuşması, her ikisi için de küllenmiş geçmişlerini biraz daha alevlendirecektir.

104.jpg

Hapishanedeki Hamza'yı ziyarete giden Cemşir, oğlunun tehdit edildiğini, ölümle burun buruna geldiğini öğrenir.

103.jpg

Hamza'yı kurtaracak bir çare ararken, ona yardım edecek kişi Kabak Hafız olacaktır.

102.jpg

Diğer yandan Orhan, karısı Seher'in Adana'ya gelişinden hoşnutsuzdur. Seher ise Orhan'ın Güllü'ye olan yakınlığından rahatsız olmuştur.

101.jpg

Halide, Neriman'la Kemal ve evliliği konusunda dertleşir ve bir çıkış yolu ararken, aklına Güllü'nün kendisine uzun süre önce yaptığı teklif gelir. Kemal'den boşandığı takdirde Muzaffer'in ona bıraktığı mirası alabilecektir. Ancak bu kararı vermesi kolay değildir. Halide'nin kararı, Güllü ve Kemal için bütün dengelerin değişmesine sebep olacaktır.