Skip to main content
 
23. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

23. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
23. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

23. Bölüm

23. Bölüm

23. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Rüşvet suçlamasıyla karşı karşıya kalan Çınar hayatının en zor günlerini geçirirken, Mavi’yi ve ailesini de sürprizler bekliyor
Rüşvet suçlamasıyla karşı karşıya kalan Çınar hayatının en zor günlerini geçirirken, Mavi’yi ve ailesini de sürprizler bekliyor

Yakaladığı adamın rüşvet suçlamasıyla karşılaşan Çınar, bunun çirkin bir oyun olduğunu anlatmaya çalışır. Ancak minareyi çalan kılıfını hazırlamıştır. Çınar’ı belki de hayatının en zor günleri beklemektedir. 

Kirli işlerinin ortaya çıkmasından korkan Melih de her taraftan sıkıştırılmış durumdadır. Babalık davası, aile hayatının da tehlikeye girmesine neden olur.

Başına gelenlerden ötürü Çınar için endişelenen Mavi’yi bir darbe daha beklemektedir. Ama imdadına yetişecek olan yine Aksak olacaktır. Çınar’ın içine düştüğü durumdan umutlanan Aksak, Mavi’ye yeniden yaklaşmak ister. Bu durum iki sevgilinin arasını bir kez daha açacaktır.

Kendisini pisliğe bulaştıranlarla savaşacak bütün malzemeleri elinden alınan Çınar, her şeye rağmen vazgeçmez. Dostlarının yardımıyla bu beladan kurtulmaya çalışır. Ancak bu hiç de kolay değildir.

Melih’le görüştükten sonra babalık davasından vazgeçmeye karar veren Mavi’nin sürpriz bir konuğu vardır. Ve bu konuğun ziyareti, tüm ailenin hayatını etkileyecek olayların başlangıcı olacaktır.

 

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar