Skip to main content
 
33. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

33. Bölüm

33. Bölüm

33. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Çınar adam yaralamak, Aksak ise adam kaçırmak suçlarından hapse giriyor. Mavi ile Çınar da uzun bir süre sonra ilk kez görüşüyor.
Çınar adam yaralamak, Aksak ise adam kaçırmak suçlarından hapse giriyor. Mavi ile Çınar da uzun bir süre sonra ilk kez görüşüyor.

Kaçarken ormanda yorgunluktan bayılan ve Aksak tarafından bulunup hastaneye götürülen Mavi, kendine gelir gelmez evin yolunu tutar.

Aksak adam kaçırmaktan, Çınar ise adam yaralamaktan hapistedir. Bugüne kadar içeri tıktığı adamlarla aynı koğuşta kalmak ve sevdiğinin yanında olamamak Çınar’ı allak bullak etmiştir.

Mavi döndüğü için evde büyük sevinç yaşanır. Mavi’nin aklıysa Çınar’dadır. Ve iki sevgili onca zaman sonra cezaevinde bir araya gelir.

Bu arada ameliyattan sonra kontrol altında tutulan Hayri’nin tahlil sonuçları iyi çıkmıştır. Hastalık nedeniyle ertelediği isteğini bir an önce gerçekleştirmek için harekete geçer. Fulya’ya çoktan gönlünü kaptırmış olan Yakup’unsa başka planları vardır.

Mahide’yi Çınar’ın vurmadığından emin olan Mavi, bu işi çözmeye kararlıdır. Dursun ve Mahide’den medet umar ama boşunadır. Kendisi yüzünden hapiste olan Çınar’ı kurtarmanın tek yolu kalmıştır. Ve bunun da bedeli çok ağırdır.

 

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar