Skip to main content
 
40. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

40. Bölüm

40. Bölüm

40. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Aksak ile Çınar, Mavi’nin hayatını kurtarmak için ortak düşmanlarına karşı omuz omuza savaşıyor.
Aksak ile Çınar, Mavi’nin hayatını kurtarmak için ortak düşmanlarına karşı omuz omuza savaşıyor.

Aksak, Mavi’yi kurtarmak için ölümle burun buruna kalan Çınar’a bakmaktadır. Bıraksa, marazi aşkının önündeki tek engel de ortadan kalkacaktır. Aksak’ın kararını, Mavi’nin çığlığı verir.

Hırsız ve polis, aşkları için ortak düşmana karşı omuz omuza savaşmaktadır şimdi. Mavi’nin kaçırılıp getirildiği inşaatta, karşılarına çıkan adamları birlikte haklamaya başlarlar. Uyuşturucu tüccarı Hulki ise tıkır tıkır yürüyen işlerine çomak sokan hırsızın cezasını vermeye kararlıdır. Ve elindeki silah, Çınar’la Aksak’ın ellerindekinden çok daha güçlüdür.

Polisi de karşısında görünce kaybedeceği hiçbir şeyi kalmadığını anlayan Hulki, silahını kullanmakta tereddüt etmez. Mavi, iki aşığının gözleri önünde yavaş yavaş ölüme doğru yol almaktadır. Çınar ve Aksak, çaresizlik içinde kıvranırken zaman durmuş gibidir.

Bu arada Bünyamin ve Leyla da Çınar’a yardım etmek için çırpınmaktadır. Leyla’nın eski görevinden gelen tecrübesi tam da şimdi işe yarayacaktır.

Bu sefer Mavi’nin kurtulamayacağını hisseden Arıza ise yıkılmıştır. Olayların boyutundan yeni haberdar olan Ümit korkudan ölmek üzeredir. Herkesi yatıştırmak da yine, en az onlar kadar endişeli olan Fulya’ya düşer.

 

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar