Skip to main content
 
41. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

41. Bölüm

41. Bölüm

41. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Başkomiser Selahattin; Robin Hood gibi davranarak hem polisin hem de medyanın ilgi odağı olan hırsızı yakalamak üzüre harekete geçiyor.
Başkomiser Selahattin; Robin Hood gibi davranarak hem polisin hem de medyanın ilgi odağı olan hırsızı yakalamak üzüre harekete geçiyor.

Ne yaptıysa Mavi’yi beladan uzak tutamayan Çınar’ın önünde artık iki yol vardır. Ya adaleti sağlayıp ömür boyu Mavi’nin nefretini kazanacak ya da mesleğinden vazgeçecektir.

Arıza ve Nermin arasındaki ilişki en sıcak dönemlerini yaşarken Arıza kumar oynadığı gerekçesiyle gözaltına alınır. Bu, yalnız aile içinde büyük bir sarsıntıya neden olmayacak, Selahattin’i de beklenmedik bir olayla karşı karşıya bırakacaktır. Abisinin intikamını almak isteyen Mavi ise kendini ateşe atacak bir intikam planı yapar.

Robin Hood hikayeleri hem polisin hem medyanın ilgi odağı olmuştur. Selahattin duruma el koyar. Robin Hood ölü ya da diri yakalanacaktır! Emniyetteki yeni kararlar Mavi’nin etrafındaki çemberin daha da daralmasına yol açacaktır. 

Olayların farkında olan Aksak da Mavi için endişelidir. Evde de durum hiç iyi değildir. Dursun’un başına gelenler, Aksak’ın zaten kızgın olduğu Mahide’ye patlamasına neden olur.

Mavi’yi meslektaşlarının insafına bırakmayan Çınar, onu korumak için kritik bir noktada bir polis gibi değil bir “aşık” gibi davranır.

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar