Skip to main content
 
43. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

43. Bölüm

43. Bölüm

43. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Arıza’nın gözaltına alındığını öğrenen Mavi, ne pahasına olursa olsun onu kurtarmak için harekete geçiyor.
Arıza’nın gözaltına alındığını öğrenen Mavi, ne pahasına olursa olsun onu kurtarmak için harekete geçiyor.

Çınar ve Mavi, en güzel günlerini yaşadıkları Ağva’da yeniden birliktedirler. Hayatın önlerine çıkardığı bütün engelleri bir kenara bırakıp beraberliklerinin tadını çıkarırlar. Ancak Ümit’ten gelen bir telefon, ikisini de bu güzel rüyadan uyandırmaya yeter: Arıza karakoldadır.

Kumar yüzünden gözaltına alındığını sanan Arıza’yı ise bambaşka bir sürpriz beklemektedir. Selahattin’in sinsi planı kötü polis Murat’ı bile şaşırtır. Ama asıl şaşkınlığı, Arıza hapse girdikten sonra yaşayacaklardır.

Mavi’nin sevgisini yeniden kazanabilmek için fırsat kollayan Aksak’a gün doğmuştur. Hemen Mavi’ye gider ve planını açıklar. Bedeli ne olursa olsun abisini kurtarmaya kararlı olan Mavi, Aksak’ın teklifini kabul eder. Hatta bununla da kalmayıp daha tehlikeli bir işe girişir. Ama herkese meydan okurcasına yaptığı hareket, bütün şimşekleri üzerine çekmesine neden olacaktır.

Olayların geldiği nokta Çınar’ın korkularını körüklemiştir. Bu kez, Mavi’nin bir köşede cesedini bulmaktansa, her şeyi yapmaya kararlıdır. 

18.09.2009 Cuma 16:13   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar