X
X

26. Bölüm

18 Eylül 2009

Yılmaz’ın sürpriz teklifi!

Genel Kurul’da Yılmaz’ı görmek Filiz’i büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Geçmişte kendine de büyük acı veren intikam planının henüz bitmemiş olduğunu düşünür. Filiz, Yılmaz’a karşı öfke dolu olsa da şirkette alınan bir karara karşı Yılmaz ile aynı tepkiyi gösterir. Yılmaz kendisiyle aynı görüşleri paylaşan Filiz’e sürpriz bir teklifte bulunur. Yılmaz’ın teklifi Filiz’in kafasını karıştıracaktır.

Ömer, Elif’in kendisini sevmediğini düşünerek başka bir kadınla olmayı denemiş fakat işler düşündüğü gibi gitmemiştir. Elif’e olan aşkının büyüklüğünü bir kez daha fark eden Ömer sevdiği kadına karşı tavrını değiştirip yumuşayacak mıdır?

Ömer yasak aşk yaşadığını düşündüğü annesi hakkında yanıldığını anlamıştır. Handan’a karşı haksızlık yaptığını öğrenmek, boşanma işlemlerini başlatan Erol’un üstünde şok etkisi yaratır. Kocası tarafından en ağır şekilde suçlanan Handan, Erol’u affedebilecek midir?

Ömer, Tek Stil de bir odaya yerleşen Yılmaz’dan rahatsızdır. Amacının şirketi ele geçirip kendilerini yok etmek olduğunu düşündüğü Yılmaz’a karşı güçlenebilmek adına Meral’i kendi taraflarına çekmeye çalışır. Ömer’in Meral ile kurduğu dirsek teması ileride yaşayacağı kötü günlerin habercisidir.

BÖLÜMLER