X
X

28. Bölüm

18 Eylül 2009

Filiz'in, ailesini şaşırtan kararı

Atölyede fason iş yapan kadınların heyecanı Filiz'i de sarmıştır. Mahalledeki çalışma ortamı herkes gibi onu da etkiler. Yılmaz, Filiz'in birçok insana çalışma imkanı sağlayacak yeni projesini hayranlıkla dinler. Onları baş başa gören Elif, aralarındaki yakınlıktan rahatsız olur. İşçiler için ortak duygularla hareket eden Yılmaz ve Filiz arasında başlayan yakınlık farklı boyutlara taşınacak mıdır?
Yılmaz ve Filiz'in sık sık bir araya gelmesinden rahatsız olan sadece Elif değildir. Ömer de işçiler konusunda Filiz'in Yılmaz'la birlikte hareket etmesinden rahatsızdır. Ömer'e göre Yılmaz'ın Filiz'le görüşmesinin tek sebebi intikam planının bir parçasıdır. Bu konuda kardeşini ikna edebilecek midir?
Meral'in, Tekinerler'e yakınlığı Kemal'i rahatsız edecek bir boyuta gelmiştir. Onun bir hesabı olduğunu sezinler ve ne işler çevirdiğini anlayabilmek için bir adamını krupiye olarak kumarhaneye kadar sokmayı başarır. Diğer tarafta özel ve iş hayatındaki sıkıntılardan bunalan Ömer için Meral'in kumarhanesi sorunlarından uzaklaştığı bir yer haline gelmiştir. Meral, Ömer'in ziyaretlerinden memnundur.

BÖLÜMLER