Skip to main content
 
12.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

12.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
12.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

12.Bölüm

12.Bölüm

12.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Aslı Ulubay. 22 yaşında, fotoğrafçılık öğrencisi. İnşaat halindeki bir binada, elleri ve gözleri bağlı şekilde, kan kaybından ölmüş olarak bulundu.
Aslı Ulubay. 22 yaşında, fotoğrafçılık öğrencisi. İnşaat halindeki bir binada, elleri ve gözleri bağlı şekilde, kan kaybından ölmüş olarak bulundu.

Aslı Ulubay. 22 yaşında, fotoğrafçılık öğrencisi. İnşaat halindeki bir binada, elleri ve gözleri bağlı şekilde, kan kaybından ölmüş olarak bulundu. Vücudunda çok sayıda kesik vardı. Katilin Aslı’ya acı çektirmek isteyen bir sadist olduğunu düşünen Başkomiser Orhan ve yardımcısı Selim’in kafalarına takılan en önemli soru, Aslı’nın ölümcül olmayan yüzeysel kesiklerden nasıl bu kadar kan kaybettiğiydi!.
Çok geçmeden Aslı’nın şiddet karşıtı sosyal bir projede çalıştığını öğrenen Başkomiser Orhan ve yardımcısı Selim, proje için çekilen fotoğrafları gördüklerinde, bugüne kadar hiç karşılaşmadıkları türden bir olayla karşı karşıya kaldıklarını anladılar. Olay gecesi, vampir hikayeleri ve kanlı oyunlara düşkün gençlerin takıldığı barda, projenin bitişini kutlamak için arkadaşlarıyla buluşan Aslı’nın başına ne gelmişti? Sevgilisi Ümit bir şeyler mi saklıyordu? Kayıp olan arkadaşı Sevinç bulunabilecek miydi? Projede çalışan arkadaşı Hande’nin anlattıkları olayı aydınlatmaya yetecek miydi? Projeyi yöneten Ertuğrul Hoca’nın olanlardan haberi var mıydı? Gençleri ve hatta Ertuğrul Hoca’yı bile etkisi altına almış olan ‘picarism’ neydi?

05.10.2010 Salı 14:24   (Güncellendi: )
1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
6.Bölüm
7.Bölüm
8.Bölüm
9.Bölüm
10.Bölüm
11.Bölüm
12.Bölüm
13.Bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar