X
X

Kapış Kapış ne zaman başlıyor?

09.07.2013 Tuesday 12:58 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

"Uçak" ödüllü yarışma programı "Kapış Kapış", Perşembe günü başlıyor!

Kanal D’nin bol ödüllü, her anı eğlence ve kahkaha dolu yeni yarışma programı “Kapış Kapış” 11 Temmuz Perşembe günü saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek. Sunuculuğunu Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı, Perşembe ve Cuma olmak üzere, haftada iki gün ekrana gelecek olan yarışmanın ödülleri arasında “uçak” bile bulunuyor.

 
Soruyu bil, hızlı ol, ödülleri de “Kapış Kapış”  götür!
“Kapış Kapış”, iki kişilik takımların yarıştığı, soruları doğru bilen, hızlı olan ve hem zamanını hem de becerisini doğru kullanan takımın yüzlerce çeşit ödül kazanabileceği, eğlence dolu bir yarışma programı.Bilgi, beceri ve çeviklik üzerine kurulu “Kapış Kapış”ta yarışmacılar, eşi, arkadaşı ya da ailesinden biri ile kurduğu takım ile yarışıyor.
 
Muhteşem ödüller
Eğlenceli sorular eşliğinde, sürpriz etaplı oyunların oynanacağı yarışmada, ödül mağazasındaki; uçaktan otomobile, tekneden motosiklete, pırlanta setinden beyaz eşyaya, plazmadan ginger’a, karavandan tablet bilgisayara kadar yüzlerce hediye yarışmacıların olacak. Hem de bedavaya!
 
Peki yarışma nasıl oynanıyor?
Kapış Kapış bir başlangıç oyunu, 7 engel oyunu ve bir sonuç oyunu olmak üzere toplamda 9 etaptan oluşuyor. Soruyu bilen ve alt kata inme yani oyunu oynayarak hediye kazanma hakkı kazanan yarışmacının, kum saatindeki son kum taneciği bitmeden yukarı çıkıp butona basması gerekiyor. Eğer kum saatindeki kumlar tükendiği halde yarışmacı, oyuna ve hediye toplamaya devam edip butona basamazsa eleniyor. Elenmeden final oyununa kadar gelmeyi başaran tüm takımlar arasından çarşıya en az inen eleniyor, diğer takımlar final oyunu oynamaya hak kazanıyor. Final oyununda ise yarışmacılar birbirinden farklı, değerli hediyeleri kapış kapış götürüyor.