Skip to main content
 

Kazanmak için 1 Dakika başlıyor

02.01.2012 Pazartesi 17:13 (Güncellendi: )

"Kazanmak İçin 1 Dakika"ya geri sayım başladı.

Kazanmak için 1 Dakika başlıyor

Kanal D’nin sunuculuğunu Ertem Şener’in yapacağı, haftalardır büyük bir merakla beklenen yeni yarışma programı "Kazanmak İçin 1 Dakika" Cuma günü (06 Ocak) başlıyor. Her saniyesi heyecan dolu bir yarışma programı olan "Kazanmak İçin 1 Dakika", tam 38 ülkede ekrana geliyor ve yayınlandığı her ülkede izlenme rekorları kırıyor.

Yarışmayı dünyada da spor spikerleri sunuyor.
Yayınlandığı ülkelerde, o ülkenin ünlü spor spikerleri tarafından sunulan ve büyük beğeni toplayan, Kanal D’de de ekranların başarılı spor spikerlerinden Ertem Şener’in sunacağı "Kazanmak için 1 Dakika", her evde rahatlıkla bulunan malzemeler kullanılarak, 1 dakika içerisinde tamamlanacak oyunlardan oluşuyor. Büyük ödülü kazanmak için, 10 oyundan her birini 1 dakikada tamamlamak zorunda olan yarışmacıların, oyun süresince 3 de can hakları bulunuyor. Yarışmacıların, barajlarda oyunu durdurup, dilerlerse o zamana kadar kazandıkları ödül tutarını alarak ayrılabiliyorlar.

Büyük ödül 500 bin TL
Yarışmada, becerisine güvenenler için, oyun sonuna kadar gidip, 500 bin TL’lik büyük ödülü kazanma şansı da bulunuyor.
      
İzle - Çalış - Kazan
Kanal D’nin internet sitesinde, “Kazanmak İçin 1 Dakika” sayfasında, “İzle – Çalış- Kazan” adlı bölümde, oyunları gösteren videolar yer alıyor. Yarışmacı adayları bu oyunları daha önceden çalışarak, yarışmaya hazırlanabiliyorlar.
 
Ekranda yeni bir tiryakilik yaratacak bu müthiş heyecan Cuma akşamı saat 22.00’da Kanal’D’de başlıyor! 

Benzer İçerikler