X
X

Kuzey, Zeynep'le tanıştı

24.11.2011 Thursday 11:09 (Güncellendi: 27.04.2020 - 17:05)

Kuzey, hayatını değiştirecek olan Zeynep'le tanıştı.

Kuzey Güney'in 11. bölümünde; Kuzey, Ferhat'ın ayarladığı kör dövüşe Zımba'yla hazırlandı. Gecenin galibi Kuzey olurken, Ferhat yüksek miktarda toplanan bahis paralarının sahibi oldu.
 
Diğer yandan Simay, ev arkadaşı ve Banu'nun yönlendirmesiyle, bebeğini aldırdı. Her şeyden habersiz olan Kuzey, sorumluluklarını yerine getirmek için Simay'la evlenmeye karar verdi. Kararını Simay'a paylaştığında, Simay Kuzey'in evlilik kararından vazgeçmemesi için bebeği aldırdığını söyleyemedi.
 
Atilla Sinaner, geçirdiği kalp krizini atlatamadı ve hayata gözlerini yumdu. Bu arada Barış, Atilla Bey'e verdiği, Venüs'le evlendikten sonra o evde yaşamazlarsa, yeni kurulan şirketin başına kendisinin geçmesi maddelerini içeren sözleşmeyi, Atilla Bey'in imzasını taklit ederek imzalamıştı.
 
Atilla'nın rahatsızlanmasıyla Türkiye'ye gelen Ebru, Atilla'nın ölümünden sonra temelli burada kalma kararı aldı. Çocuklarının para ve hisseler için sürekli huzursuzluk çıkartması onun da içine dokundu.
 
Mahallenin fotoğrafçısı Hüseyin'in yurtdışında moda tasarımı okuyan kızı Zeynep, Türkiye'den bir firmanın iş teklifiyle ülkeye döndü. Bu işe en çok sevinen Ali oldu. Geçen yaz tatilinde onunla tanışan Ali, Zeynep'ten bir hayli etkilenmişti.
 
Öte yandan, Cemre'nin babası, evlerini bularak kızını görmeye gitti. Onu farkeden Cemre ise, deliye dönerek onu kovaladı.
 
Kuzey, artık sorumluluklarının arttığını düşünerek birkaç işte daha çalışmaya karar verdi. Simay'a bir alyans almakla işe başladı ve herkesten gizlice nikah masasına oturdular.
 
Kuzey'in doğum günü için Güney, Banu, Ali ve Cemre fırında kurdukları mütevazi bir sofranın başında bir araya geldi. O sırada doğum gününü farkeden Zeynep ve Hüseyin, tebrik etmek için onların yanına gitti. Kuzey, her şeyin değiştiği bir günde, hayatını tamamen değiştirecek olan Zeynep'le tanıştı.