X
X

Simay'ın yalanları ortaya mı çıkıyor?

06.02.2012 Monday 17:42 (Güncellendi: 27.04.2020 - 17:05)

Ali, Simay'la ilgili şüphelerinin üstüne gidiyor.

Güney ile Banu’nun evlilik kararı alması üzerine, Tekinoğlu Ailesi’yle Sinaner Ailesi’nin tanışmak için  biraraya gelecekleri akşam, Ali de Simay’ın yalanlarını ortaya çıkarmak için harekete geçiyor.
 

 
Kuzey’in telefonu Cemre için, Banu ile Güney’in nişanlandıkları gecenin anlamını tamamen değiştirir. Kuzey’in kendisine doğru bir adım attığını düşünen Cemre, bu telefona büyük anlamlar yükler.
 
Sinaner Ailesi’nde Banu ile Güney’in nişanlanmalarının sarsıntısı artarak devam eder. Ebru ve Barış’ın bu nişanı sessizce kabullenmeye niyetleri yoktur.
 
Güney’in Banu’yla evliliğe doğru ilk adımı atması en çok Handan Hanım’ı sevindirir. İki ailenin tanışması için organize edilen akşam yemeğine büyük hevesle hazırlanır. Tekinoğlu Ailesi, Sinaner köşküne çıkar. O gece özellikle Güney için  hayli sıkıntılı geçecektir.
 
Öte yandan Simay, Kuzey’le Güney’in sırrını öğrenir. Kuzey’in hayatında yerini garanti etmek için şimdi çok daha güçlü bir kozu vardır. Simay’ın yalanlarının farkında olan tek kişiyse Ali’dir. Tekinoğlu Ailesi’yle Sinaner Ailesi’nin biraraya geleceği akşam, Ali de Simay’ın yalanlarını ortaya çıkarmak için harekete geçer.