X
X

11.bölüm

18 Eylül 2009

Menekşe ile Halil, kavuşmak üzere ayrılıyor

Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Menekşe de Halil de yaşadıklarının bedelini ayrı ayrı yaşamaya karar veriyor ve kavuşmak üzere ayrılmayı göze alıyorlar.

Menekşe ile Halil, polisin Halil’i aradığını öğrenince tekrar kaçmaya başlarlar. Bu kaçışa Yusuf da eşlik eder. Yusuf,  Zeynep ile ilgili şüphelerini Menekşe ve Halil’le paylaşır.

Halil, Zeynep’e karşı olan inancını tamamen yitirir.

Geceyi geçirmek için Yusuf’un kaldığı pansiyona yerleşirler. Ertesi gün Menekşe’nin annesi ve ninesi İstanbul’a gelecektir. Yusuf onları karşılamaya havaalanına gider. Menekşe ile Halil pansiyonda yalnız kalırlar.

Kadir’in durumu giderek düzelmektedir. Ama hala uygun böbrek bulunamamıştır. Süheyla hastaneye gittiğinde duygusal anlar yaşanır. Hasan ve Mustafa, Kadir’in başında nöbet tutarken Yusuf, annesini ve ninesini pansiyona getirir. Menekşe haftalar sonra ilk kez annesiyle ve ninesiyle kucaklaşır. Ailenin bir kısmı bir araya gelmiştir ama hala Menekşe ağabeyi Kadir’i düşünmektedir.

Menekşe de Halil de yaşadıklarının bedelini ayrı ayrı ödemeye karar verirler. Halil kararını Yusuf’la paylaşır.Yusuf,  Menekşe ile Halil’e hayatları boyunca unutamayacakları bir armağan verir. Menekşe ve Halil kavuşmak için ayrılmayı göze alırlar.

BÖLÜMLER