X
X

21.bölüm

18 Eylül 2009

Menekşe hem heyecanlı, hem de endişeli

Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; Menekşe bir yandan pastanesini açmak için heyecanlanırken, diğer yandan da Mustafa’nın kendisine ve sevdiklerine zarar vermesinden endişe ediyor.

Mustafa’nın Menekşe’ye gönderdiği kanlı gelinlik, Mustafa’nın kininin büyüyerek devam ettiğinin işaretidir. Mustafa, Menekşe’nin babasına da kırmızı bir kurdele göndermiştir. Halil derhal olaya el koyar. Menekşe’nin korunması için gerekli önlemleri alır. Menekşe için özel güvenlik tutar.

Komiser Ömer de Menekşe’ye koruma tahsis eder. Hayatının bundan sonra sürekli böyle devam edeceğinden endişe duyan Menekşe, bir yandan da pastanesini açmak için hazırlanmaktadır.

Mustafa bir çok cinayetin katili olarak izini kaybettirmeye çalışır. Şehrin dışında ıssız bir yolda kendine sığınacak bir yer ararken, bir kazayla hayatı değişecektir. Bundan sonra yoluna bir başkasının kimliğinde devam ederken yolu Emine adında bir kadınla kesişir. Öte yandan Halil’in avukatları Menekşe’nin boşanma davasını hızlandırır. Komiser Ömer’in de şahitliğiyle Menekşe özgürlüğüne kavuşmak üzere hakim karşısına çıkar.

BÖLÜMLER